Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#budujzwykopem #budowadomu #kuchnia #stolarstwo

Cześć!

Łapcie kuchnie do oceny. :-)

Tak z najważniejszych informacji:
- kuchnia robiona u miejscowego stolarza. Jeżeli ktoś w okolicach Rudy Śląskiej, Mikołowa, Tychów szuka dobrego stolarza to polecam.
- blat w budżetowej formie. Nie przemawiają do mnie kamień, prawdziwe drewno itp.
- wysokość pomieszczenia 2,65 m
- nie mamy jeszcze kafelek na ścianie
- nie ma parapetu. Blat został wydłużony pod okno
- prawie cały sprzęt AGD z Samsunga. Wyjątkiem są tutaj zmywarka (Whirlpool) i okap (Amica)

Jakiś pomysł na kafelki na ścianę, gdzie jest płyta indukcyjna?
Pobierz ehisedi - #budujzwykopem #budowadomu #kuchnia #stolarstwo 

Cześć!

Łapcie kuchnie do...
źródło: comment_1670622803y43N3azLLwq3pqP7HW6ROw.jpg
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlooda: a jak masz zlew ustawiony? Może trzeba kupić inny model lub wymienić baterię?
Ja mam taką z elastyczną rurką (tak na wszelki wypadek).
@ehisedi a może wymienić okno na mniejsze? Masz szczęście że masz okno na takiej wysokości, więc rady o wymianie zlewu lub baterii, świadczą że nie masz o tym pojęcia. Jeśli pomniejszenie okna nie wchodzi w grę, to zlew montuje się gdzie indziej, lub z przesunięciem.
@ehisedi: Pięknie! Mam u siebie baaaaardzo zbliżony układ i będę robił w zasadzie bardzo podobnie. Fajne rozwiązanie z ta spiżarką, też mogłem tak zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

2 pytanka:
- ile szerokości w cm ma wejście do kuchni?
- jak długi masz blat między wejściem a ścianą? Ten co 'odgradza' kuchnię od miejsca z którego robiłeś np fote nr 1.

Dzieki!
@solo_living_yolo: Ale przy kładzeniu płytek naprawdę nie ma różnicy. Serio zabezpieczasz blat kartonem i sobie układasz, potem tylko listwa maskująca/silikon na łączenie z blatem i fajrant.