Wpis z mikrobloga

#kuriercodzienny #pracbaza
Porównanie appek kurierskich i warunków zatrudnienia w jednym zdaniu z perspektywy waszej uroczej i rozkosznie slodkiej blond kurierki rowerowej:
#pysznepl długo numer 1 dla kurierow świetny kalendarz i system rezerwacji bez wyścigu szczurów, podajesz godziny w jakich jesteś wolny, a oni dopasowują ci grafik w tych godzinach, najlepsze ubrania robocze, zapewniają pojazd, lub bonus finansowy jeśli masz swój, niestety od dwóch lat idą w ilość zamiast jakość, zwolnienia pod gownopowodem
#glovo - dobre zarobki, fatalny support i appka, dostęp do kalendarza według oceny kuriera i średniego czasu dostaw, kto najwolniejszy dla tego nic nie zostanie, dźwiganie ponad normę tam to norma, kontakt z nimi fatalny i wsparcie kuriera, ale jak jesteś szybki i nie robisz problemów to zarobisz zdecydowanie najlepiej
#wolt na początku był ok, potem pogorszył jak przestał zatrudniać bezpośrednio, obecnie stagnacja, ani dobry ani zły dobra kurtkę softshell daje
#ubereats - dobre plecaki, bez rewelacji
#zabka #jush - ciężko zacząć, ciężko się dopchac, kto pierwszy ten lepszy, mało elastyczny, rezerwujesz 4godzinne zmiany,appka fatalna a właściwie to dwa gotówce z sieci, warunki dla kurierow całkiem spoko, jak nie ma zamówień to siedzisz w ciepłe i grasz na plejaku
KingaM - #kuriercodzienny #pracbaza 
Porównanie appek kurierskich i warunków zatrudn...

źródło: comment_1670617013tjuus6xKkY7UAC1mtimfqg.jpg

Pobierz
  • 5
@Suheil-al-Hassan: mieszkałam na tak dalekim zadupiu że po fajki trzeba było z 10km zasuwać, od zawsze w rodzinie to ja kopsalam się po sprawunki, od dziecka wszędzie zasuwałam rowerem, reprezentowałam szkole w kolarstwie i tak już zostalo, jeździsz z a do b, nikt ci nie truje dupy, nie musisz kłamać ani nikogo naciągać, każdy na ciebie czeka, kontakt z ludźmi mały, sam na sam z myślami, no po prostu tak wyszło