Wpis z mikrobloga

Ale ruskie szpiony internetowe mają roboty z nakręcaniem spirali przeciw Państwu Polskiemu. Pamiętajcie o zasadach Państwa - obowiązkach i prawach. Będą dążyć do podziałów i wywołania masowych protestów. Nie dajmy się. Proszę bez pierniczenia o wojnie za polityków. To nie my zaczynamy ten burdel w Europie, a chyba chcecie mieć gdzie funkcjonować, ochronić dzieci przed tym co miało pokolenie '39. Jak już chcecie mówić, że nie chcę iść - to róbcie to po wezwaniu, po cichu. Ale nie róbcie masówki w sieci, to ruska kula śniegowa. Pokażmy, że jesteśmy zjednoczeni przeciwko tym zwyrodnialcom.
#ukraina #wojna #rosja
  • 11
Niestety wielu ludzi robi im za pożytecznych idiotów. Czasami, gdy się chce iść w jakimś kierunku, warto sprawdzić, kto akurat tam idzie, żeby nie maszerować w towarzystwie szumowin i nie dać zrobić z siebie narzędzia w ich sprawie. Poczekać aż przejdą i wtedy ruszyć
Jak już chcecie mówić, że nie chcę iść - to róbcie to po wezwaniu, po cichu.


@world: XDDDD, po cichu, pod nosem, żeby nikt nie usłyszał, a najlepiej nic nie mówić, po co to komu. Być posłusznym niewolnikiem, pan każe iść na ćwiczenia dla chętnych to się pójdzie, pan każe pójść na front, też będzie trzeba, umrzeć też planujesz za konkretnego polityka?
@world:

Jak już chcecie mówić, że nie chcę iść - to róbcie to po wezwaniu, po cichu. Ale nie róbcie masówki w sieci, to ruska kula śniegowa.

problem w tym że jak nie wydrzesz mordy to wtedy mają cie za nic, jak podczas lockdownów.
Z WEZWANIEM TAK? NIE CHCE WALCZYĆ? PEWNIE ZDRAJCA, ROZSTRZELAĆ A MAJĄTEK PRZEJĄĆ

Pokażmy, że jesteśmy zjednoczeni przeciwko tym zwyrodnialcom.

jesteśmy dlatego robimy porządek najpierw na własnym podwórku.
@world: fajnie, ale to nasi decydenci odwalają kretyńskie akcje a nie my. Zamiast stworzyć jakiś regulamin co powinno być ćwiczone i starać się aby osoby z rezerwy pasywnej miały jak najmniej uciążliwe ćwiczenia z praktyczną wiedzą np. Radzenie sobie w czsie ataku rakietowego to wolą zrobić byle jakie prawo z dużą ilością interpretacji, bez zabezpieczenia osób na umowach śmieciowych i mających własne firmy
@world:

"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka." - tym zakończę o obowiązku wobec Ojczyzny.

szkoda że politycy sie do nich nie stosują i wolą dać 3 miliardy na tvp zamiast np oddłużać placówki medyczne