Wpis z mikrobloga

Wspolczuje. Ciekawe jak kobiety maja udowodnić przemoc, skoro nawet mając dowody, mizogini próbują je przesladowac i mówić, ze same są sobie winne

Jedna miała dosłownie nagranie, w którym partner mówił, ze ja uderzył, a niektórzy dalej chcą wierzyć, ze jej nie bił xd

Jego już druga kobieta oskarża o gwałt.

podomka - Wspolczuje. Ciekawe jak kobiety maja udowodnić przemoc, skoro nawet mając d...

źródło: comment_16706060239IhK670IXaQ0uW0In2kO5I.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podomka: wiesz, byłoby prościej, gdyby stado atencyjnych idiotek nie rzucało dość medialnie fałszywych oskarżeń o gwałt lub przemoc. Przez to prawdziwe ofiary są wrzucane do tego samego worka
  • Odpowiedz
@podomka: Nie chce mi się czytać o tej konkretnej sprawie, ale wstyd mi za mężczyzn w tej kwestii. 1/3 gwałcicieli w Polsce dostaje zawieszenie. Przecież ofiarą może być jakaś kobieta z ich rodziny. Nie kochają ich? Nie zależy im na ich bezpieczeństwie? Kolega z pracy co ma dwie siostry śmieje się, że wszystkich gwałcicieli nie powsadzasz do więzień... Kultura gwałtu jest wszędzie i psychopatią jest zaprzeczanie jej. Rzygać mi się
  • Odpowiedz
@moll: mam takie przeczucie że typ wyruchał tyle fanek w życiu że gdyby nie sprawa to nawet by jej nie pamiętał , wykop odkrywa że muzycy przed i po koncertach a czasem w trakcie bzykają fanki , była taka jedna co się z autobusem raperów cimcirimci robiła i karierę na tym zbudowała.
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: no to też. Bo dlaczego nie od razu, a dopiero potem. Chociaż te mniej medialne sprawy też czasami tuż przed przedawnieniem się otwiera, gdy ofiarą przepracuje swoją traumę albo w inny sposób "dojrzeje" do wejścia na drogę karną
  • Odpowiedz
@moll: powody mogą być różne jednym z nich jest strach , strach przed zemsta , wiesz zawsze stanę po stronie ofiary gwałtu lub molestowania. Ale nigdy nie zgodzę się z tym że ofiara molestowania jest kobieta która przy pomocy dupy oraz wybijania się na plecach facetów odniosła ,,sukces,, zresztą kobiety też obserwują inne kobiety i zdają sobie sprawę o co chodzi.
  • Odpowiedz
@moll: kobiety nie oskarżają mężczyzn o prostytuowanie za karierę , tylko o molestowanie lub gwałt , czasem w miejscu pracy , czasem w hotelu ,bywa że w małżeństwie. I w tego typu sprawach trzeba ustalić okoliczności , kto jest ofiarą a kto oprawcą.
  • Odpowiedz