Wpis z mikrobloga

Jaki ból doopy mają wykopki za to, że laski nie chcą facetów, którzy mieszkają z rodzicami.

Podają setki powodów, dlaczego takie laski to dla nich #p0lka ale nie biorą jednego pod uwagę - że to laska przeważnie będzie zmuszona mierzyć się z teściami, ich niezadowoleniem, zatwardziałym umysłem i robieniem jej na złość czy wykorzystywaniem jej.

Ona nie jest p0lką, tylko to taki niebieski jest p0lackiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Tak mieszkam z teściami, tak bywa ciężko, ale się dogadujemy, niebieski stoi po mojej stronie i mamy prywatność i wolną rękę w remontowaniu NASZEJ części. Większość mieszkających z rodzicami niebieskich ma swoich chrapiących rodziców za ścianą którzy podsł#!$%@?ą, w jakiej pozycji ich latorośl próbuje spłodzić im wnuka.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 30
@AlienFromWenus: skoro mieszkasz z teściami masz rodzinę to pewnie twój partner jest czadem,któremu dałaś się złowić jak typowa p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie krytykuj innych chłopaków, którzy nie mogą sobie znaleźć połowicy przez hipergamię i wymagania z kosmosu. Dziś nawet samotne 34 letnie kobiety mają się za nie wiadomo co a co dopiero młodsze julki dla których ideałem jest oski z loczkami xD
@WhiskyRomeo:

Jak laska pracuje to się dołoży, to ze przyjdzie na gotowe - ominą ją tylko początki załatwiania sobie wszystkiego, ale dokładać się powinna.

Piękne samozaoranie


@wykolejony:

Że niby gdzie? XD

pewnie twój partner jest czadem,któremu dałaś się złowić jak typowa p0lka


@Grejt_Sajaman:

Tak tak, jestem p0lką bo mam tzipe i to wystarczy, a on jest Czadem bo ja - czyli p0lka - z nim jestem xD każdy inny
@przegryw_168: gdyby p0lka była normalną kobietą już zapewne bym jakąś znalazł. To się wyklucza. Nawet przeglądając internetowe szmule to kobiety z zagranicy mają więcej wychowania i są bardziej obyte niż polki. Ja ostatnio przez taką jedną zostałem potraktowany totalnie z góry, a kobiety z zagranicy są często miłe uprzejme i przyjemne dla oka nie to co nasze witaminki sztuczne i naburmuszone
Jaki ból doopy mają wykopki za to, że laski nie chcą facetów, którzy mieszkają z rodzicami.

że to laska przeważnie będzie zmuszona mierzyć się z teściami


@AlienFromWenus: Zarzut był, że kobiety odrzucają takich facetów w sposób zupełnie nieracjonalny przez sam fakt, że mieszkają se starymi. A nie, że dziewczyna ma mieszkać u teściowej. Przecież mogą sobie coś razem wynająć i problem rozwiązany?
@choochoomotherfucker:

czy wśród instagramowych modelek, to się nie dziwię, że nie możesz żadnej znaleźć normalnej.


Przacież teraz każda dziewczyna, która posiada konto ze zdjęciem to już instagirl prędziej lub później. A wszystko to przez kilka setek spermiarzy pod jej zdjęciem. Różowa może mieć jakieś wartości lub nie, a i tak ma podrasowane ego przez właśnie takie grono myślących ch*em niżeli głową. Takie czasy ¯\_(ツ)_/¯
Te przygłupy, które i tak nic nie
@choochoomotherfucker: tak jak ktoś wyżej napisał. Teraz każda ma konto na Instagramie i ego wywalone w kosmos w zależności od ilości follow. Zdarzą się też takie milsze normalnie, ale ich jest mniej sam mam prawie 2.5k follow no i myślałem, że im będzie więcej tym będzie łatwiej kogoś tam znaleźć. Niestety. Nie wspominając już o tinderze apce która nie traktuje raczej poważnie.
Szkoda, że prawie każda laska na IG jest zajęta
@CandyToy: @Grejt_Sajaman: Nie no, jakoś wam nie wierzę, że każda dziewczyna, co do jednej, taka jest i innych nie ma. Wiadomo, że czasy się zmieniają, ale ludzie zawsze się od siebie różnią.

Różowa może mieć jakieś wartości lub nie, a i tak ma podrasowane ego przez właśnie takie grono myślących ch*em niżeli głową.


@CandyToy: Pisałam już to sto razy, napiszę sto pierwszy - normalne, inteligentne dziewczyny brzydzą się spermiarzami,
@choochoomotherfucker: no niestety u mnie w Bieszczadach z tym jest problem. Większość dziewczyn w interesującym mnie wieku tj 22-31 wyjechało i zostały same babcie po 70.. albo atencjuszki na necie które każdego faceta nie pasującego do ich kanonu piękna traktują jak śmieci
na prawdę piękną dziewczynę


@Grejt_Sajaman: I to jest kolejny błąd, który robią czasem faceci (kobiety też) - patrzą tylko na wygląd, a potem się dziwią, że znowu nie wyszło albo że są sami. Co do p0lki, to współczuję, taka sytuacji potrafi załamać i wpłynąć na to, jak się patrzy na kobiety, ale naprawdę jest tak, że tylko część to p0lki, a reszta jest w porządku. Tylko trudno stwierdzić, jakie są proporcje.