Wpis z mikrobloga

kupiłem sobie apteczkę pierwszej pomocy w #kaufland do samochodu (banan dla skali)

jeżeli ten wpis zdobędzie 17 plusów to pokażę zawartość

jestem lekko zaskoczony tym co znalazłem w środku

odpukać w niemalowane żeby się nigdy nie przydała na #polskiedrogi

#pierwszapomoc #motoryzacja #medycyna #apteczka
Ksemidesdelos - kupiłem sobie apteczkę pierwszej pomocy w #kaufland do samochodu (ban...

źródło: comment_1670602303iExgzTAXs8xxoXex3UJDmn.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ksemidesdelos: jak kupujesz apteczkę, która nie ma nadrukowane, że spełnia normę DIN to czego się spodziewać :)
Jak dałeś za to więcej jak 5zł to przepłaciłeś, czasami w lidlu były apteczki z normą poniżej 30zł, to twoje to się najwyżej nadaje na pojemnik, chociaż każdy obeznany jak zobaczy napis to pomyśli, że to jakieś g---o xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Ksemidesdelos: zapakowane jakby było tam pół apteki, a tym to można co najwyżej obwiązać jamnika xd

Poszukaj na allegro "wkład do apteczki DIN" albo w aptece za rogiem ci złożą porządny zestaw za grosze.
  • Odpowiedz
kupujesz apteczkę, która nie ma nadrukowane, że spełnia normę DIN to czego się spodziewać :)

Jak dałeś za to więcej jak 5zł to przepłaciłeś, czasami w lidlu były apteczki z normą poniżej 30zł, to twoje to się najwyżej nadaje na pojemnik, chociaż każdy obeznany


@WybuchowyCzajnik: no ja nie jestem obeznany, nie robiłem doktoratu z apteczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżdzę już ileś lat bez apteczki i
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: szukaj apteczki z normą DIN 13164 , wtedy masz kompletne wyposażenie, które może być wymagane w niektórych krajach w Unii, choć tak na prawdę jak jesteś przejazdem za granicą to obowiązują się wymagania z kraju, w którym jest zarejestrowany samochód a nie lokalne, ale czasem za 20 czy 30zł szkoda czasu na użeranie się z głupim niemieckim policjantem.
  • Odpowiedz