Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie: doceniam twój wkład jak i treści ale jest w tobie sporo z buca. Pewne treści można ubrać inaczej. Powiedzieć to samo bez złośliwych podtekstów. To niedojrzale. Mnie to nie boli bo mnie interesuje wiedza co to pocisk ze zubożonego uranu i co się dzieje pod bachmutem a nie wolski co gania się po internecie z idiotami xd wiec poważnie radzę nie eskalowac. Haters gonna hate. I na boga następna książkę
@kobiaszu: Ale czekaj, czegoś nie rozumiem. Wolski został wywołany do tablicy odnośnie zarobków i dla wykopków jest już na przegranej pozycji bo:
- Jak się Wolski nie odniesie do sprawy to znaczy że Wolski to tchórz albo mało zarabiał wiec teza potwierdzona
- Jak Wolski pokaże swój PIT obalający tezę to znaczy, że Wolski idzie na pyskówkę z randomowym wykopkiem

To czego wy #!$%@? chcecie? Wydaje mi się, że celem dużej
raczej śmiech z wyk0pkowej logiki: "aaaa Wolski nabija sie z ludzi którzy uważają że jak zarabiają 3,5k USD to mają mniej obowiązków względem Polski TO PEWNIE mało zarabiał a teraz jak się yebany dorobił na wojnie to mądry"


@wolskiowojnie: Panie Wolski, litości. Przeciez tyś pierwszy wyskoczył z argumentem zarobków, implikując pejoratywny wydźwięk tamtego wpisu, to i tak samo ci ludzie odpowiadają. Po prostu sprowadzanie sprzeciwu wobec obowiązkowej służby wojskowej do lalusiów,
@Maly_Jasio: Ale właśnie na tym polega z nim problem - przez to, że daje sobą tak manipulować i robi nieprzemyślane rzeczy, to teraz się z niego śmieją. Żaden człowiek nie musi nic nikomu na każdym kroku udowadniać. Właśnie osoby, które to notorycznie robią uznawane są za słabe i tak jak napisałem - taki myk z PITem to brak klasy.
"zamknął mordy wszystkim wątpiącym i temat skończony" - no jak widać nie,
@wolskiowojnie: chłopie, rozumiem, że jesteś zwolennikiem tych obowiązkowych ćwiczeń. Dobrze, niech będzie, jestem w stanie to zrozumieć. Nie rozumiem natomiast, dlaczego przedstawiając swoje stanowisko argumentujesz tak, jakbyś był upośledzony emocjonalnie. Jeżeli masz w sobie choć krztynę empatii, to powinieneś bardzo dobrze wiedzieć, że bardzo dużo facetów ma jakieś swoje zobowiązania, firmy, rodziny, chorych rodziców, czy też po prostu, najwyczajniej w świecie BOI SIĘ.

Tak, BOI SIĘ. Boi się fali, boi się
@bacaa90: "wykopkowa logika"- a cóż to za nowomowa? Używając takiej frazeologii, która szufladkuje i oceni ludzi szkodzisz sobie chłopie. Szkodzisz wszystkiemu temu co ci jest drogie. @bacaa90 świetnie ujął o co chodzi ludziom. Ludzie to nie bezrozumne owce.