Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: raczej śmiech z wyk0pkowej logiki: "aaaa Wolski nabija sie z ludzi którzy uważają że jak zarabiają 3,5k USD to mają mniej obowiązków względem Polski TO PEWNIE mało zarabiał a teraz jak się yebany dorobił na wojnie to mądry"
A guzik. Całe życie zawodowe ciężko pracowałem. Odcinanie z tego kuponów $ to nie nowość. "Jak pracujesz w handlu tak masz". A ja źle nie miałem bo zapierdzielałem po prostu.
@wolskiowojnie: ale bredzisz, nie ma czegoś takiego jak "wyk0powa logika", każdy pisze we własnym imieniu na podstawie tego co czyta i wyrabia sobie opinie. Co Ty myslisz, że tu każdy jest programista i absolutnie wszyscy się nad tobą pastwią i się śmieją "bo tak". Sam do tego doprowadzasz. Skoro jesteś taki bogaty to weź w końcu zatrudnij sobie jakiegoś typa od PRu czy coś, bo sobie kompletnie nie radzisz z krytyką.
@wolskiowojnie: Zapytam dla twojego dobra - serio uważasz, że odpisywanie wszystkim po kolei i pokazywanie pitów to jest coś co poprawi w jakiś sposób Twój wizerunek?

Zadaj sobie pytanie czy osoba z Twoją rozpoznawalnością powinna reagować na każde zaczepki. Z jednej strony piszesz, że jesteś ultra zajęty, a z drugiej marnujesz czas na totalnie bezcelowe kłótnie które Ci tylko szkodzą.
Pobierz kobiaszu - @wolskiowojnie: Zapytam dla twojego dobra - serio uważasz, że odpisywanie ...
źródło: comment_1670582198wUZZaeKM2Y8WqVqAgc6Pw5.jpg
@wolskiowojnie: Ogólnie obaj jesteście bardzo szkodliwi z Bartosiakiem, wykłócacie się, przeszkadzacie fachowcom a zakupy wyglądają jakby rząd wybierał najbardziej polajkowany komentarz przez Januszerkę i robił zakupy pod słupki wyborcze. Powinniście zamknąć gęby i zachowywać się jak " gdzie zaczyna się wojsko " Czyli żadnego snucia marzeń, rad i uwag co fachowcy powinni robić. Jak chcesz to dalej sobie gadaj o lufach czołgów ale o reszcie milcz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kobiaszu: Szybkość z jaką odpowiada pokazuje że, śledzi wpisy o samym sobie, więc nie ma sensu prowadzić tych przepychanek w kolejnych wpisach. Każdy już sobie zdanie o nim wyrobił i ma, jakie ma.
@wolskiowojnie Panie Wolski, szanuję za wykonaną pracę ale Pan niech też się zastanowi, czy warto dodawać kolejne wpisy, które raczej nie pomagają Panu, a robi się powoli groteskowo.
Za dużo w tym niepotrzebnych emocji z obu stron, czemu
@kobiaszu:
No i jaki masz z tym problem, że udowodnil?

Paru pyskaczy, ewidentnie piszących pod rosyjską narrację poprosiłem o wykonanie zdjęcia nicka na tle jakiegoś polskiego szyldu na ulicy - żaden nie wrzucił. Wstydzili się, a może tam skąd piszą brak napisów w alfabecie łacińskim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)