Wpis z mikrobloga

Co tam będzie wrzucone, że takie posrane ceny latają po sieci- draftbox za 1k, wtf? Gram raptem 15mcy więc widziałem mało, ale chyba jakieś srogie reprinty pójdą...
@maciej-kozien: Ja czekam na narzekania youtubowych samozwańczych inwestorów i ich cringeowe "wallet fatique" bo Wizards wypuścili kolejny wspaniały set M:TG ze znakomitymi reprintami, co sprawi że cwaniaczki wykupujący staple znowu stracą na swojej pazerności. ¯\_(ツ)_/¯
@Phyrexia:

Ja czekam na narzekania youtubowych samozwańczych inwestorów i ich cringeowe "wallet fatique" bo Wizards wypuścili kolejny wspaniały set M:TG ze znakomitymi reprintami, co sprawi że cwaniaczki wykupujący staple znowu stracą na swojej pazerności. ¯_(ツ)_/¯


Oj tak xDDD i te ich płacze, że Hasbro niszczy wartość kart xDD

@RitmoXL: Do tego ból dupska tych wielkich spekulantów, kiedy próbują wmawiać swoim widzom że to oni są głównymi klientami Hasbro tak jakby kupowali nowe produkty a nie skupowali stare single na secondary market i podbijali ich ceny.
@Phyrexia: Jestem na grupie MTG Polska na fejsie, tam jest to samo, niektórzy to w mojej ocenie na te stare boostery i boosterboxy biorą kredyt, kupują w UK, u Niemca albo nawet USA i potem tu chcą sprzedać z ogromnym zyskiem. xDDD A potem robią promo typu uuuu wiecie co -50% dzisiaj xDDD Ciekawe czemu. Może dlatego, że rata kredytu się zbliża, a kasy nie ma bo ludzi po prostu nie
@RitmoXL: Otóż to. Najlepszym przykładem jest nagły skok boosterboxów Mirage. Set z 1996 roku. Jeszcze kilka lat temu można było go kupić za kilkaset dolarów w oryginalnym opakowaniu. Nagle "evil investors" zaczęli je kupować i kitrać po swoich piwnicach/magazynach. Czy ktoś w 2022 roku wyda cztery tysiące dolarów na booster box Mirage? Dwa tysiące może tak, ale zrobi to raczej któryś z tych "evil investors" aby nie psuć tendencji cenowej swojej
@maciej-kozien:

To mogą być jakieś drogie rzeczy? Bo im więcej słyszę o tej DRemastered to tym bardziej zastanawiam się nad kupnem boxa... Nigdy nie kupowałem czegoś takiego, 1k to trochę sporo ale może coś do pioneera by się trafiło (bo tylko to gram - modern ma chore ceny talii a w Lublinie nie grają standardu).
@Lulz1: Ja gram tylko limited i dla mnie głowna wartość tutaj to nostalgia. Ale obiektywnie część kart będzie droga.
Taki force of will, maze, remora czy nawet gamble mysle ze będą swoje kosztować. Do tego jest dużo fajnych unocmonów, Fakty, Verdict, Call, Scuta. Widzę value.
@maciej-kozien:

Cóż, do 13.01 jeszcze trochę czasu jest, więc się zastanowię. Ale raczej spróbuję, bo im więcej czytam to tym wiecej się do tego przekonuję, ze względu na potencjalną użyteczność oraz cenę kart. A myślałem, ze jak sprzedałem 2x Sheoldred za 230zł/szt to było sporo, tutaj może być jeszcze ciekawiej.