Wpis z mikrobloga

@heterodewiant44: ale żeby 2 lata siedzieć w wojsku, to trzeba chcieć, prawda?


Jeśli się Tobie podobało, mogłeś zostać dłużej. A jeśli się nie podobało, to dlaczego inni powinni mieć równie źle jak ty? A może, bez złośliwości, wojsko nie jest "zdrowe" i już nie możesz dalej służyć? Bo kasa w wojsku i perspektywy emerytalne nie są najgorsze.

Z drugiej strony wojsko opiera się na hierarchii i posłusznym wykonywaniu rozkazów. Za myślenie
@Fanatyk_Wedkarstwa przepraszam bardzo, takie są koszta życia w wolnym, demokratycznym państwie. Symbioza jak każda inna w przyrodzie.

Wolność i stan pokoju to nie coś dane na zawsze, nasi dziadkowie przelewali krew byście wy mogli pisać dziś takie bzdury na internecie. Pewnie przewracają się w grobach widząc jakich wyrodnych dzieci dorobiła się Polska. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@heterodewiant44 opieka medyczna taka, ze termin do okulisty 8 miesięcy, psychoterapeuta na NFZ 40 w kolejce, edukacja która w żaden sposób nie przygotowywuje do dorosłego życia ani pracy zawodowej często doprowadza do dużych problemów psychicznych, ochrona policji która nie potrafi złapać przestępcy nawet jak na film i Facebooka podanego na tacy, sądownictwo które jest tak #!$%@? ze UE nam daje kary i które w czasie covida, w zależności od tego czy trafiłeś
@heterodewiant44:

ja już swoje zrobiłem dla armii,

kategoria A, dwa lata w komandosach w Lublińcu.


O, a kolega z tych co nawet matury nie zdał i musiał dwa lata w wojsku kiblikwac z przymusu?

Spoko jakby były ćwiczenia po maturze w wakacje
to mógłbym pójść. Teraz mam rodzinę, działalność gospodarczą, kontrakty. Nie mam na to czasu.