Wpis z mikrobloga

#olx
Uwielbiam :-) Tym razem to ja byłem kupującym...

Piszę raz do sprzedawcy, że proszę o wysyłkę OLX. Napisał, że włączona, ale w ofercie wysyłki brak... I tak kilka razy, przez kilka dni prosiłem, zawsze odpowiadał że włączona, a w ofercie brak wysyłki. W końcu zrezygnowałem. Kilka dni później kupiłem to co chciałem gdzie indziej. Po dwóch tygodniach koleś do mnie pisze, że przesyłka OLX już działa. Odpisałem mu, że dziękuję za informację, ale że już kupiłem gdzie indziej.
I tutaj się zaczęło, wyzywanie mnie od oszustów, wmawianie, że skoro prosiłem o wysyłkę to teraz mam obowiązek kupić, wyzywanie mnie...
Serio koleś myślał, że będę czekał nie wiadomo ile, aż on włączy wysyłkę? Nie ogarniam tej kuwety...
  • 15
@husky83 mogło być tak że gość nie ogarnął że już sprzedał to kiedyś. Załóżmy że miał kilka takich przedmiotów no i myślał że da się drugi raz kupić z wysyłką OLX a gówno prawda bo się nie da. A dokładnie chodzi o to że ci programiści od siedmiu boleści nie usuwają tego guziczka od wysyłek tradycji przedmiotu wygląda to jakbyś nadal sprzedawał z wysyłką. Podczas gdy na karcie przedmiotu już nie będziesz
@husky83: raz wystawiłem konsole, z grami, padami, dość tanio (najtaniej na olx) i w nazwie ogłoszenia dużymi literami, że cena nie uilega negocjacji. Każdy chciał jeszcze zbic cenę xD ogłoszenie zdjąłem, a konsola się kurzy do dzisiaj