Wpis z mikrobloga

Kiedyś już przrabialem słynne "shadowbany" na swoim własnym koncie. Od jakiegoś czasu wszystko co pisałem każdy ignorował, nie wiedzieć czemu. Po prostu zero reakcji na moje posty, odpowiedzi, jakakolwiek aktywność Pewność nabrałem że to shadowban, kiedy mój znajomy, który mnie obserwuje nie dostawał powiadomień nawet kiedy go wolałem w jego własnych wątkach.

Tyle tylko że kompletnie nie miałem pojęcia za co mogłem go dostać. W ogóle nie udzielam się w treściach na temat polityki, prawactwa, lewactwa itp. a jedynie technologicznych. Też nie pisałem nigdy nic niewłaściwego, absolutne zero pomysłów za co mogłem go dostać.
W końcu znajomy mnie uświadomił jaki mam avatar ustawiony.... Tak, miałem poniższego faszystowskiego pepe! Przecież wiadomo że ta żaba w każdej formie w urojeniach lewackich ma tylko jeden kontekst (°°
Nawet mi się nie kojarzył z tą lewacką fantazja, kiedy go ustawiałem...

Do tamtej pory jedynie słyszało się że te shadowbany istnieją na twitterze, ale nigdy nie miało styczności z przykładem użycia realnie.
Kiedy go dotalem, to nie tylko uświadomiło mnie że one faktycznie istnieją, ale poznałem skalę i poziom powodów za które tęczowe mody je przyznają... Nigdy bym nie wpadł na pomysł że mogą mieć aż tak blachę powody jak u mnie...

Wiec nikt mi nie wmówi że to były jakieś legendy tylko. Nie dość że sam go dostałem, to zorientowałem sie na jaką skalę muszą być rozdawane i za byle #!$%@?ę ()

#twitter #elonmusk #afera #bekazlewactwa #urojenialewakoidalne #neuropa #tesla #humorobrazkowy #4konserwy
timechain - Kiedyś już przrabialem słynne "shadowbany" na swoim własnym koncie. Od ja...

źródło: comment_1670554613dtqYC2fwgwKaQQPY2G8RhC.jpg

Pobierz
  • 15
@Nemayu: ale mój nie był taki!
Wątpię żeby komukolwiek normalnemu mój się kojarzył z tym trollingiem 4chanowym.
Jedynie jakimś chorym #!$%@?, którzy każdy aspekt życia mają powiazany z chorą wojną lewactwa z prawactwem. Większość ludzi jest normalna i nie uczestniczy w armii po żadnej stronie, nie żyje tym.
@Kryspin013: jedynie od czasu nagonki na muska od przejęcia Twittera. I takie określenie znajdziesz jedynie w kontekście tego tematu dzbanie!!!

Po prostu chory atak na muska, codziennie masa kretyńskich teorii o nim, szpagaty lewaków w tym temacie są absurdalne, więc już jadę po tych urojeniach. To lewactwo ze swoim psycho atakiem się pojawiło wokół tematu muska i Twittera. Teraz już #!$%@? spamują i atakują każdy wpis o Tesli czy spacex. To
@Kryspin013: i właśnie dajesz przykład waszego chorego ataku o którym pisałem. Napisałem niewygodny post, to momentalnie wojownik ruszył do kontrataku. I tak działacie w każdym tagu związanym z Muskiem chorzy ludzie od dwóch miesięcy. A w między czasie w tematach niezwiązanych z tym jakieś prawaki mnie atakują i wyzywają od tęczowych, bo #!$%@? podzielam opinię taka jak wy ( ͠° °)

I tak w kółko chore
jedynie od czasu nagonki na muska od przejęcia Twittera.


@timechain: xd

I każdy prawak zakłada że jak ktoś nie popiera jego narracji to musi być lewakiem i #!$%@? odwrotnie.


Dobrze, że ty tak nie robisz.

Kiedyś już przrabialem słynne "shadowbany" na swoim własnym koncie. Od jakiegoś czasu wszystko co pisałem każdy ignorował


A może analogicznie do urojeń wyżej, po prostu wszyscy mieli cię w dupie? ( ͡° ͜ʖ ͡
@maximilianan: poklepujcie się neuropki jak zawsze kiedy dupsko o co was piecze. Shadowbany lewactwa były powszechnie znane. Teraz tylko potwierdzenie, ale was piecze niemiłosiernie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powstałą masą narzędzi do analizy kont i określaniu jakie rodzaje zaostaly na nie nałożone.

Poklepujcie się, to nic nie zmienia jak od początku waszej histerii wpkol Twittera. Wmawiacie sobie wzajemnie bez przerwy coraz nowsze fejki o powodach przez które
timechain - @maximilianan: poklepujcie się neuropki jak zawsze kiedy dupsko o co was ...
@timechain: piszesz o jakiejś fiksacji lewicy na punkcie muska i twittera a póki co sam piszesz elaboraty na ten temat. Piszesz że nie interesuje cię lewica i prawica tagujac bekazlewactwa. Dodatkowo bronisz miliardera bo...w sumie #!$%@? wie czemu.

Elon to debil bez planu, który nie wie nic o programowaniu i zarządzaniu, a jego psychofani to cioty i #!$%@?.
Piszesz że nie interesuje cię lewica i prawica a póki co sam piszesz elaboraty na ten temat


@maximilianan: No co ty mówisz, on nie używa takich etykietek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu chory atak na muska, codziennie masa kretyńskich teorii o nim, szpagaty lewaków w tym temacie są absurdalne, więc już jadę po tych urojeniach. To lewactwo ze swoim