Wpis z mikrobloga

#obowiazkowecwiczeniawojskowe to najlepsze co się ostatnio wydarzyło XD Wystarczy rzucić robakom jakieś hasło i już się wszyscy pożarli jak banda brudnych psòw o padlinę XD

Koroluk ciśnie lewakom i już nie jest feministą
Jakiś tęczowy furas pocisnął żukowskiej na twiterze
Lewaki nawołują do odebrania praw kobietom
Prawaki uznały że w sumie to wojsko jest be
Prawaki cisną po ziemkiewiczu
Geje kłòcą się z transami
Feministki z soyakami
Prawaki plują na patriotyzm
Lewaczki nagle gardzą uchodźcami
Motorniczy bije brawo
Geje tańczą poloneza

To jest po prostu PIĘKNE XD

INBO TRWAJ JAK NAJDŁUŻEJ XD

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi #wojsko i #wojna dla zasięgu
Pobierz recznikzikei - #obowiazkowecwiczeniawojskowe to najlepsze co się ostatnio wydarzyło X...
źródło: comment_1670537861dce1Af0H2dV90AEu94miKt.jpg
  • 16
@recznik_z_ikei: obowiązkowe przeszkolenie jest bardzo dobre. To ja prawak.
Jak trzeba będzie pójśc na miesiąc to pójdę, tylko żeby mnie rzeczywiście ktoś z czegoś przeszkolił.
Z kanałów strzeleckich można wyczytać, że w ciągu 30 dni to raz się strzela z kałacha, a pozostałe dni raczej nie są spędzane pożytecznie. Czyli standardowo: wóda i śledzie.
@fujiyama: Przecież strzelanie z karabinka, to nie jest najważniejsza rzecz w armii xD

@recznik_z_ikei: Koroluk czy Staśko może są lewakami, ale mają swoje zasady i nie #!$%@?ą logiki, żeby było im wygodniej. Nie wiem co w tym dziwnego, że się żrą z feministyczną lewicą, która wyciera sobie ryj równością tylko wtedy, kiedy im to odpowiada.
A jak ktos chce uspokoic sytuacje, to sie rzucaja na ciebie jak na mieso xD


@BayzedMan: "uspokoić sytuację" nazywają przeciwników obowiązkowych ćwiczeń zakończonych obowiązkową przysięgą, obejmujących również osoby, które miały nadane tylko kategorię wojskową, ale również ćwiczeń wojskowych na które kobiety nie są powoływane, czy też politycy / księża wykluczeni itd., to wszystko nazywasz "ruska propagandą" i onucami. Super uspokajasz sytuację dzbanie xD