Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA na tagu z nami siedzi niestety użytkownik o nicku
@skizo

Luknijcie sobie profil typka xD (dał mnie na czarną xD więc piszę tutaj)

Usuwa komentarze w których napisałem że do wojska powinni być brani cywile jak najbardziej tak, ale tacy cywile którzy w swoim codziennym życiu wykonują zawody przydatne wojsku np.: Kierowcy, Elektrycy, Spawacze, Logistycy, Weterynarze, Lekarze, Pielęgniarze, Kucharze oni są cenni i o te osoby trzeba zabiegać.

Na co komu w wojsku człowiek wykonujący w cywilu zawód nieprzydatny w wojsku np.: Sprzedawca, Pracownik Obsługi klienta itp bo ja tego nie rozumiem niech mi to ktoś wytłumaczy proszę.

szeregowy @wolskiowojnie szczoteczka do zębów już kupiona ? bo jak nikomu na tagu za te wyszydzanie ludzi intelektualnie przewyższających ciebie spoza dziedziny militari na pewno się przyda.

szeregowy @wolskiowojnie 50 kg czystej wagi na tt widzę mocno jedzie.

#ukraina #rosja #wojna
  • 6
Na co komu w wojsku człowiek wykonujący w cywilu zawód nieprzydatny w wojsku np.: Sprzedawca, Pracownik Obsługi klienta itp bo ja tego nie rozumiem niech mi to ktoś wytłumaczy proszę.


@printHelloWorld: To przecież proste. Nikt w cywilu nie wykonuje zawodu strzelca rkm ani nie obsługuje granatnika. Takie funkcje obejmują własnie sprzedawcy, murarze itd.