Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mielonkazdzika: malo tego. Maszyn tego typu co na zdjaciu (2 wrzeciona i 3 rewolwery narzedziowe) jest u nas w firmie 21. Zdarzalo sie ze jak gosciu co ustawia te geometrie mial wolne to potrafilo 6 maszyn stac na raz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Reshi: Strasznie wczoraj zachlałem, robiłem dzwony do 5 rano, film mi się urwał jak leżałem we wiórach, teraz mnie krzyż #!$%@?.
Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki, mam produkcję do ogarnięcia. Niektórzy mówią że nie można chlać jak ma się utrzymanie ruchu, ale to nieprawda, można tylko trzeba wstać rano i ustawić geometrię, na tym polega odpowiedzialność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@massejferguson: powodow jest masa. Np zle ustawia lapki chwytaka co odbiera koncowke rury i #!$%@?. Albo zle wsadza zatyczke do rury i podajnik za daleko poda rure i #!$%@? albo zle wpisza geometrie narzedzia po przezbrojeniu i #!$%@?. Mozna tak wymieniac
powodow jest masa. Np zle ustawia lapki chwytaka co odbiera koncowke rury i #!$%@?. Albo zle wsadza zatyczke do rury i podajnik za daleko poda rure i #!$%@? albo zle wpisza geometrie narzedzia po przezbrojeniu i #!$%@?. Mozna tak wymieniac


@Reshi: Dobrze zgaduję że nie macie dobrych procedur i instrukcji, a na produkcji jest duża rotacja pracowników?
@Wegrzynski: jeden ustawiacz reszta przyciskowi do zmiany offsetu/tipsów $ jeśli firma chce tak oszczędzać to powinno być dwóch coby takie akcje sie nie działy - albo ktoś w biurze co wie jak to robić, druga sprawa jak mają ujowo płacone to nie powiedzą że potrafią ustawiaać