Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: ja na przykład nie miałem problemu. I parę lat miałem w domu broń. Dużo mirków również ma broń w domu. Więc nie wiem o co Ci chodzi.


@wanghoi: chodzi mu o to, że badania psychologiczne są lewackie i blokują mu legalny dostęp do broni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
ja na przykład nie miałem problemu. I parę lat miałem w domu broń. Dużo mirków również ma broń w domu. Więc nie wiem o co Ci chodzi.


@wanghoi: pistolet to ci dużo da jakby ruskie chciały wjechać( ͡° ͜ʖ ͡°)
chodzi mu o to, że badania psychologiczne są lewackie i blokują mu legalny dostęp do broni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Kryspin013: no tak, pierdółki pokroju pistoletu to na pewno się przydadzą jak przyjdzie co do czego¯\_(ツ)_/¯
oho, oblężona twierdza i strach przed całym światem. Typowy prawak xD


@Kryspin013: no tak, ruskie to żadne zagrożenie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisze, że to nawet dobrze, że nie masz dostępu do bronii.


@Kryspin013: tylko, że ja spokojnie to pierdółkę mogę mieć, nie mogę mieć broni automatycznej jak w USA¯\_(ツ)_/¯ W Szwajcarii władza płaci za szkolenia na strzelnicy a u nas nic
na Twoje urojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wanghoi: są kopie broni wyglądające jak prawdziwie i to na kulki, a więc, to, że widziałeś dalej niestety nie oznacza, że to normalna broń( ͡° ͜ʖ ͡°) dowód, ponadto twoje argumenty to tak jakby ja powiedział, że problem bezdomności i głodu nie istnieje, bo nie znam nikogo takiego¯\_(ツ)_/¯