Wpis z mikrobloga

#tarnow

Co to za budowa na Lwowskiej za szpitalem? Bo nikt oficjalnie nie podaje, nigdzie też nie ma info w necie, ludzie sobie robią jaja, że to kolejna biedra a w biedrze pracownicy na tzw. "wyższych szczeblach" o niczym nie wiedzą.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wasz_Pan: U mnie w pracy ktoś mówił że to jakiś budynek mieszkalny wielorodzinny ma być. Ale wydaje mi się, że komuś może się pomieszało, bo na os. nauczycielskim zdaje się że w innym miejscu takie budują. Ale kto wie? Postawili żurawia więc wygląda że to będzie coś wyższego, może dół pod usługi a wyższe kondygnacje pod mieszkania?
  • Odpowiedz
@SpeedwayKK: tam plac budowy ma może max 20 metrów głębokości więc za mało na pawilon biedronki.
A to z tym Rossmanem i Pepco to jest info z 2014 roku.

@DzikWesolek: Budynek mieszkalny przy najbardziej zatłoczonej ulicy w Tarnowie - brzmi jak dobry deal
  • Odpowiedz
@SpeedwayKK: @DynPydro: pożyjemy zobaczymy - wczoraj tamtędy przejeżdżałem i za cholerę nie wyobrażam sobie tam pawilonu Biedronki - no po prostu jest za wąsko.
Stawiają tam jakieś słupy już ale nie wygląda to na takie jak przy budowie typowego pawilonu biedronki ¯\_(ツ)_/¯

Osobiście bardzo bym chciał, żeby tam powstała biedra albo obojętne co, byle żeby był pretekst pociągnięcia chodnika i drogi rowerowej od szpitala najlepiej aż do Ładnej
  • Odpowiedz