Wpis z mikrobloga

Sroga #bekazprawakow w sprawie obowiązkowych ćwiczeń wojskowych.

Neuropa i lewicowi internauci rozliczają lewicę, wyciąga ochydne wypowiedzi przedstawicieli tej partii i kwestionują dlaczego Lewica zagłosowała za tymi ćwiczeniami, obnażają hipokryzję itp itd.

Co w tym czasie robią #4konserwy?
Myślą że tylko Lewica jest winna, w międzyczasie próbują usilnie przekonać każdego że Konfederacja to RiGCz bo 5 posłów także zagłosowało za tą ustawą aleee 5 się wstrzymało, czyli w najlepszym wypadku mieli #!$%@? w tą sprawę a w najgorszym to cyniczna zagrywka, zrobiona pod to żeby obie części ich elektoratu widziały w tym co chcą (jak ktoś był za to wmówi sobie że 5 posłów Korwin wstrzymało się bo chciało fajna poprawkę tam dać, jak ktoś przeciw to wmówi sobie że to był głos sprzeciwu). Wstrzymanie się w takim przypadku jest praktycznie poparciem, plusa dostali by gdyby faktycznie byli przeciw.

Zamiast także narzekać i wywrzeć presję na własnej partii Prawaczki zastanawiają się jak to wogole możliwe że ktoś krytykuje partie "po własnej stronie barykady" i już zastanawiają się czy np. Koroluk nie stał się prawicowcem, a to dlatego że jakakolwiek refleksja jest im obca. Większość #4konserwy, szczególnie fanbojów konfy nie ma własnych poglądów którymi się kierują, ich poglądem jest to co zrobi Konfederacja i dlatego nigdy nie będą w stanie jej skrytykować, a w zamian będą robić fikołki o bohaterskich wolnościowcach...

#bekazprawakow #neuropa #obowiazkowecwiczeniawojskowe #4konserwy #konfederacja #polityka
Pobierz McWozniak - Sroga #bekazprawakow w sprawie obowiązkowych ćwiczeń wojskowych.

Neuro...
źródło: comment_16705101244wcZhqcGb28FxSXyi9WOfc.jpg
  • 39
Zamiast także narzekać i wywrzeć presję na własnej partii Prawaczki zastanawiają się jak to wogole możliwe że ktoś krytykuje partie "po własnej stronie barykady" i już zastanawiają się czy np. Koroluk nie stał się prawicowcem, a to dlatego że jakakolwiek refleksja jest im obca


@McWozniak: a szkoda strzępić ryja XD

Tu masz pana, który wcześniej krzyczał, że szczepionki to niewolnictwo.
Pobierz Kryspin013 - > Zamiast także narzekać i wywrzeć presję na własnej partii Prawaczki za...
źródło: comment_1670510675YSnFpeuc7DwH4dG2DprhdM.jpg
@Kryspin013: nie mówię tego dlatego że nie zgadzam się z nim w tematach politycznych, i nie powiedział bym tego o wielu tutaj konserwach ale akurat Crest chyba ma problemy psychiczne, bo to co on tu pisze to czasem mega odklejka jest.


@McWozniak: wiem, każda dyskusja z nim to jest jakiś wyrzyg. I to nie ważne czy ty go zaczepisz czy on cię zaczepi pierwszy - zawsze to wygląda tak samo.
Pobierz Kryspin013 - > @Kryspin013: nie mówię tego dlatego że nie zgadzam się z nim w tematac...
źródło: comment_1670511302vnX8tVq1hA7fKqeDNTsAHZ.jpg
@gharman: wydaje mi się że Koroluk może być libkiem, a nie lewakiem. Co nie zmienia faktu że fajnie że podnosi te tematy, a nie podąża ślepo za ulubiona partią. Dodam jeszcze że już prawacy próbują zbudować narracje że Koroluk "przeciwstawił" się lewicy jak koło dupy mu się zaczęło palić, a fakt jest taki że jeszcze przed nagłośnieniem całej akcji o obowiązkowych ćwiczeniach Koroluk wydał 2 godzinny filmik wytykajacy grzechy lewicy.
@Kryspin013: przecież według kucy wszystko na lewo od korwina to lewactwo, nawet PO które jest partią konserwatywną, oni mają już skrajnie sprany mózg przez krula


@Maiden696: to już dzisiaj było od @kaczypawlak. lewica która #!$%@? po PO w TVP trzyma z PO XD

W ogóle, ogarnij, że typ przyszedł skizo bronić i przypisuje mi sympatie do lewicy bo zapytałem o #!$%@? chodzi w partyjnym bełkocie skizo XD

https://www.wykop.pl/wpis/69371457/#comment-246243407
Pobierz Kryspin013 - > @Kryspin013: przecież według kucy wszystko na lewo od korwina to lewac...
źródło: comment_1670524475eEkcdupOnHAMnbQF0hMqlx.jpg
@Kryspin013: a pod granicą z Białorusią nie trzymała?( ͡° ͜ʖ ͡°) W ratuszu w Warszawie nie trzyma?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: Tak w zasadzie to napiszę ci że #!$%@? mnie obchodzi obłudna lewica. Może trzymają się ze wszystkimi hipokryci? Nie wiem, nie jestem ani nie byłem nigdy ich wyborcą by teraz im poświęcać jakoś więcej uwagi niż plucie na nich
Tak w zasadzie to napiszę ci że #!$%@? mnie obchodzi obłudna lewica. Może trzymają się ze wszystkimi hipokryci? Nie wiem, nie jestem ani nie byłem nigdy ich wyborcą by teraz im poświęcać jakoś więcej uwagi niż plucie na nich


@Kryspin013: jednak poza lewicą byli tam też twoi¯\_(ツ)_/¯