Wpis z mikrobloga

Czy starter kity są mega słabe i obciachowe? Chcę kupić komuś pod choinkę, żeby się wkręcił.
Ewentualnie, jakie inne zestawy z dwoma taliami są godne uwagi do 100-150 zł? Ważne też, żeby były gotowe i w pudełku wyglądały jak prezent. Wiem, że za tę kwotę każdy z was zrobiłby super składaka, ale nie o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#magicthegathering
#mtg
#prezent
mybeer - Czy starter kity są mega słabe i obciachowe? Chcę kupić komuś pod choinkę, ż...

źródło: comment_1670508539a0emAOZc1clb9OjOng3ohG.jpg

Pobierz
  • 32
@mybeer: Jedyny sens tych starterów to kody do MTG areny jak ktoś nie ma z kim grać na parę tali startowych - choć są ogólnie kody na darmowe boostery i też można to tak ogarnąć. Za 150 zł masz bundle boxy z 8 boosterami, które kiedyś nazywały się Fat pack. Sam odebrałem dzisiaj takiego z SNC (Streets of new campenna) gdzie jest ładne pudełko i jakieś inne mniejsze gratisy. Będzie radość
@Phyrexia: Dokładnie 8 Set boosterów plus lądy i jakaś karta foil, niech się uczy składać - to jest mega frajda zrobić sobie deck. Niemniej te talie gotowe za 100 zł to jest też jakaś opcja, O ILE ten człowiek chce grać takimi taliami w trybie commandera. Może jednak woli standard? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niech się uczy składać


@RitmoXL: Osoba, która nie wie jak grać?

O ILE ten człowiek chce grać takimi taliami w trybie commandera. Może jednak woli standard?


Ale OP chce podarować gotową talię do gry osobie która zakładam nie grała jeszcze w M:TG więc skąd ma wiedzieć co woli? Precony do Commandera mają unikalne karty i często dużo dość drogich singli. Nierzadko zdarza się, że po kilku latach taka talia jest warta
@Phyrexia: No i spoko, przecież ja nie twierdze, że chłop musi się zdecydować na to czy na tamto. Zrobi to co uważa za słuszne.

BTW a tak już poza wszystkim - jaki commander deck polecasz. Może sobie kupie xD Mówię serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hellkite Tyrant


@Phyrexia: Tak na szybko wychodzi z tymi zmianami 300 pln. Nie ma tragedii. Myślałem, że będzie coś kolo 500 xDDD

Ja obserwowałem ceny dla Magic The Gathering: Dominaria United - Commander Legends' Legacy i to może też wezmę.
@Phyrexia: Moim zdaniem @RitmoXL: ma rację. Pamiętam jak ja zaczynałem grę w mtg i kupiłem bodajże toolboxa czy toolkita (nie pamiętam jak to się nazywało). Ile radości było z otwierania tych boosterów i zastanawiania się czy Accorder's Shield, który otworzyłem jest super rzadką kartą, bo nie dość że był jednym z nielicznych artefaktów jakie wtedy zdobyłem to jeszcze był foliowany. xD
@Rak_Codzienny: Ja myślę, że oboje mamy rację w pewien sposób xD Tylko różnimy się podejściem bo jednak OP napisał, że tamta osoba nie zna tematu. Ja jestem fanem wrzucenia na głęboką wodę i zabawy dla jaj bo jak się nie spodoba to i tak się nie spodoba. Ale trzeba oddać @Phyrexia mądrze prawi, że te karty można potem zachować i po prostu sprzedać jak będą nie używane xD co jest sensowne.
Nie ma tam instrukcji?


@Rak_Codzienny: W bundlach nie ma instrukcji gry. Dawno temu były dodawane do nich książeczki z pełną listą kart i story dodatku, z którego pochodził bundle.

Ma się paczkę landów, 8 boosterów i coś tam jeszcze.


Kartę promo i specjalną kostkę do odliczania HP (różni się od normalnej dwudziestościennej układem liczb).