Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie te komentarze ludzi piszących, ze oni to by bardzo chętnie pojechali na te ćwiczenia bo się nauczą dzięki temu strzelać, jeździć czołgiem, posługiwać różnymi rodzajami broni itp xD
Nikt nigdzie oficjalnie nie potwierdził programu tych ćwiczeń więc równie dobrze możesz przez miesiąc kopać okopy przy temperaturze ok. 0°C i taplać się w błocie a potem obierać ziemniaki aż się bąble będą robić na rękach.
Ale oczywiście dzbany zakładają z góry, ze na tych ćwiczeniach się nie wiadomo czego będziesz uczył, może jeszcze myślą zrobią z nich pilota śmigłowca w 30 dni xDDDD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 21
@SerTrapistow: poza tym po odbyciu jakiejkolwiek służby, nawet przy skrobaniu ziemniaków, człowiek legitnie kwalifikuje się do wykorzystania jako mięso armatnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ciekawe czy na takich ćwiczeniach do jednego wora wpadają ludzie wykształceni i motłoch bez szkoły?

Z drugiej strony w razie wojennej zadymy chyba jednak dobrze mieć za sobą jakieś wojskowe przeżycia.

Nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
@Aquamen: I już nie ma argumentów jest wyzywanie od tchórzy/cip xd człowieku, ty jesteś największa #!$%@? tutaj. Ludzie się sprzeciwiają, walczą o swoje, chcą żyć po swojemu a ty zrobisz wszystko co rząd i jakiś trep ci powie bo RUSKIE wejdą. Kto jest większa #!$%@? tutaj? Ty
@Szalom: wy bo cykacie się woja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Walczyć o swoje to będą jak pójdą ćwiczyć jak obronić to co dla nich najcenniejsze a teraz słychać tylko bąki z pisdy wydawane przez prawiczków( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aquamen: Wyjaśnisz mi jak obronie to co najważniejsze jak na przykład każą mi się bronić na linii Wisły jak pójdę do woja a moja rodzina utknie na wschodzie gdzie ruskie będą mogły z nią zrobić co chcą? Łącznie z moimi nieruchomościami i bogactwem

Jakim ty #!$%@? jesteś cepem to łeb mnie boli #!$%@? cię w dupe to za mało