Wpis z mikrobloga

@Nemootji: Rzeczywiście, ludzie często wymieniają swoje obowiązki zawodowe jako powód, dla którego nie mogą poświęcić czasu na ćwiczenia. Jednak warto pamiętać, że zdrowie jest najważniejsze i warto znaleźć czas na dbanie o swoje ciało i umysł. Nawet w trudnych czasach, takich jak wojna, zdrowie jest niezbędne do przetrwania i radzenia sobie ze stresem. Dlatego warto znaleźć sposób na to, by poświęcić czas na ćwiczenia, nawet jeśli wydaje się to trudne. Może
tak sobie myślę o ludziach którzy mówią że nie pójdą na ćwiczenia bo mają swoje biznesy albo dobra pracę, ale w sumie jak wojna jebnie to nie będą mieli i tak nic xD


@Nemootji: robota zdalna, wiec pakuję majdan i pracuję dalej na nastepny dzien (jak tylko znajde hotspota ( ͡~ ͜ʖ ͡°) )
@FaterAnona: Tak, tak - ale najpierw stanie w kilkunasto-kilometrowej kolejce na granicy i modlenie się, żeby zdążyć przed wprowadzeniem mobilizacji. I tak, strefa Schengen nie wyklucza wprowadzenia tymczasowej kontroli na granicy.

No ale zawsze można sobie wmawiać, że masz przygotowany scenariusz na wypadek W i będziesz bezpieczny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
ale w sumie jak wojna jebnie to nie będą mieli i tak nic xD


@Nemootji: to trzeba było nie likwidowac obowiazkowej sluzby, kazdy by te 9m odbębnił po studiach lub przed i spokoj,

a teraz jak sie zjarzyli ze 100k ludzików to mało to sie wyciaga ludzi ktorzy maja firmy, zobowiązania, kredyty - kto za to wszystko zapłaci i odpowie? chyba ich posrało

nikt nie ma nic przeciwko nauczeniu sie poslugiwania
Tak, tak - ale najpierw stanie w kilkunasto-kilometrowej kolejce na granicy i modlenie się, żeby zdążyć przed wprowadzeniem mobilizacji. I tak, strefa Schengen nie wyklucza wprowadzenia tymczasowej kontroli na granicy.

No ale zawsze można sobie wmawiać, że masz przygotowany scenariusz na wypadek W i będziesz bezpieczny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@zobq: nie mam zamiaru korzystac z przejsc granicznych i stac w korkach albo ryzykowac zawrocenie, kiedy moge
@FaterAnona: no ok, to będziesz się bawić w komandosa przez kilka dni, życzę powodzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°) I pamiętaj, że nie tylko opuścisz teren Polski nielegalnie (pół biedy) ale też wejdziesz na teren innego państwa nielegalnie. Obawiam się, że znalezienie hot-spota nie będzie super prostą sprawą.
@zobq: co ty #!$%@?, jakiego komandosa przez kilka dni? XD w zyciu granicy polskiej nie przekraczales inaczej niz przez przejscie, prawda? XD
Po drugie: co ty #!$%@?, jak nielegalnie? XD przeciez ja na Bialorus nie chce uciekac tylko do Czech albo Niemiec. W Szengen jestesmy. Nie potrzebujesz juz pieczątki na papierku halo xD
w zyciu granicy polskiej nie przekraczales inaczej niz przez przejscie, prawda? XD

Razem z tysiącami innych? Nigdy. Ale ty raczej też nie (no chyba, że myślisz, że tylko ty wpadniesz na taki niesamowicie sprytny plan, żeby przekraczać zieloną granicę)

W Szengen jestesmy. Nie potrzebujesz juz pieczątki na papierku halo xD


@FaterAnona: Tak, tak, jesteśmy w Schengen, na pewno granice nie będą kontrolowane, przecież nigdy nie były. A nie, czekaj, przecież już
@zobq: nie, nie ma mozliwosci obstawic szczelnie ponad 1200 km granicy pogranicznikami

A nie, czekaj, przecież już je zamykano w czasie koronawirusa.


@zobq: tak je zamknieto ze wtedy tez bylem w Czechach przez zieloną. Nie wiem jak ty sobie swiat wyobrazasz z twojego Pierdziszewa Gornego ale nie da sie tego fizycznie zrobic. Mozna co najwyzej glowne szlaki komunikacyjne poblokowac. A jezeli tam skierujesz ludzi, to juz na pewno na ochronę
@FaterAnona: cóż, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Przyda ci się. Pamiętaj tylko o skali - nie będziesz jedynym, który będzie tego próbował. I co innego jest nielegalne przekroczenie granicy dla turystyki na kilka dni/godzin, a co innego jest nielegalne przekroczenie granicy i próba ułożenia sobie życia w nowym kraju, gdzie jesteś tak naprawdę nielegalnie.
@zobq: nie wiem ile razy ci to mam tlumaczyc. Nie, nie jestes nielegalnie. W Schenghen nie trzeba miec #!$%@? pieczatki w paszporcie, zeby byc w kraju legalnie. Tobie sie to ewidentnie miesza z emigrantami spoza UE. Po drugie: na pewno wiele osob wybierze tą samą polną drogę co ja xD a nawet jesli to co w zwiazku z tym, ze wiecej osob tak zrobi? Bedzie nas z tego powodu latwiej zatrzymac