Wpis z mikrobloga

@dr_gorasul: Właśnie dlatego to wrzuciłem. Nawet Jordan Peterson wzywa do konieczności zakończenia anonimowości w necie i przejścia na DigitalID. Pięknie przy tej akcji wielu pokazało swoje prawdziwe kolory.

A System jest już zbudowany i gotowy do wdrożenia. Ostatnio wpadłem na ciekawy film od Mari Zeee, gość z którym robi wywiad trochę szczegółowo ten system opisywał. W skrócie to Chiny 2.0 ale to już na pewno już wiesz, żadna nowość :)
Kam3l - @dr_gorasul: Właśnie dlatego to wrzuciłem. Nawet Jordan Peterson wzywa do kon...
@Kam3l: ta szajka "kunserwatywnych" cwaniaczków zza oceanu nigdy nie wzbudzała we mnie ani krzty zaufania, ściemniacze nabierający niewyrobionych małolatów, a tak naprawdę żenią to co przytoczyłeś w przypadku Petersona.
@Kam3l: I widać tu jak społeczeństwo zostało podzielone na skrajną lewicę i skrajną prawicę. Po lewej weganizm, komunizm i LGBT, po prawej zachaczanie o nazizm, skrajny katolicyzm albo skrajna mizoginia u konserwatystów, do czego rękę przyłożyli Peterson albo Tate ostatnio, btw córka Petersona była z nim w związku jakiś czas, co trochę tłumaczy. Ludzie nie myślą i wpadają albo w jedną albo w drugą dziurę skrajności.

Z Ye powyższe jest bardzo