Wpis z mikrobloga

A wiecie co w tych wezwaniach rezerwistów i ogólnie sytuacji geopolitycznej jest najgorsze ? tysiące młodych ludzi chodzi na tą uczelnie techniczną #wat która została stworzona przez komuchów aby kształcić komuchów ale mniejsza o to, myśląc że oni na wojnie są nie do zlikwidowania, wielu z nich wychodzi z dumnym magistrem, inżynierem myśląc że siedząc na tyłach nic im nie będzie groziło
Wojna na Ukrainie pokazała że pierwsze co trzeba zlikwidować to tyły przeciwnika tj. logistykę, mosty, centra dowodzenia, więc kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy osób rocznie kończąc tę uczelnie jest automatycznie mięsem armatnim nawet z tytułem magistra, inżyniera czy jakiegoś ppłk, płk.

#ukraina #wojna #wojsko #rosja #kacapskiegowno
  • 8
@qwdas435: Nie, to jest niestety czysta prawda. Zobacz co Ukraińcy zrobili z oficerami kacapskimi wyszkolonymi na co by nie mówić kacapskich uczelniach wojskowych. Według informacji podawanych przez stronę Ukraińską (może trochę propagandy).

Ukraińcy wyeliminowali już ponad 10 generałów !! i ponad 100 oficerów ...
@printHelloWorld: Albo nie wiesz o czym piszesz albo udało ci się wciągnąć mnie w baita. 100 oficerów? Na 80 tysięcy zabitych żołnierzy i uważasz, że nie opłaca się być oficerem z magistrem i inżynierem bo szanse na przeżycie w razie konfliktu masz takie sam jak szeregowy? Nie wiem jakie proporcje między stopniami są w rosji ale w polsce blisko 20% żołnierzy to są oficerowie. Możemy strzelać że w rosji jest to
@qwdas435: @Nieszkodnik: sorki Panowie macie rację oficerów zapewne było o wiele więcej ja się posługuję stronką russoldat.info gdzie tam są oni często wymienieni z imienia i nazwiska. I to własnie ta stronka jest moim źródłem informacji (kiedyś liczyłem, no już dawno temu i naliczyłem właśnie ponad 100) którą widzę ( bo często przy zdjęciach ich zwłok Ukraińcy podpisują imie, nazwisko oraz stopień). Ale tak macie rację ich jest o wiele,
@BayzedMan: Ja takiego kwitku nie dostałem, a jak dostanę to oczywiście obowiązkowe odwołanie się. Za PiSiorów nie mam zamiaru narażać życia, bo broniąc kraju rządzonego przez ten pisowski chłam przedłużasz tylko ich żywot na wiejskiej.

A mówienie o tym że to obowiązek hehe, obowiązek ok ale pod warunkiem że rządzą nami ludzi odpowiedzialni za siebie, za ciebie i za kraj. Czas uwielbienia do Polski przez Polaków zniknął, dzisiaj jest złość i