Wpis z mikrobloga

Jeszcze te oburzone głosy lewackich pajaców, hurr durr, dlaczego dostaje się lewicy, a nie konfederacji. Przecież oni też głosowali
Ruch Narodowy przed wstąpieniem do Konfederacji (a może i nadal, nie wiem) popierał obowiązkową służbę wojskową.
Kontra Lewica, rzekome umiłowanie do równości, "lepiej kupić obiad niż czołg", "moje ciało moja sprawa".
Lewicy i PO słusznie dostaje się za pobór, to partie które otwarcie walczą o przywileje płciowe z jednej strony parytety, kursy tylko dla kobiet, ułatwianie dostępu do dobrowolnej armii dla kobiet itp. Z drugiej wyższy wiek emerytalny i obowiązkowa służba wojskowa.
Taka Konfederacja w swoim konserwatywnym postrzeganiu płci jest chociaż konsekwentna
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazlewactwa
Pobierz Reretos - Jeszcze te oburzone głosy lewackich pajaców, hurr durr, dlaczego dostaje si...
źródło: comment_1670442409c2ValqQu9EL1n9zud1LDuu.jpg
  • 16
@Reretos: Przecież PO wprowadziła już równy wiek emerytalny i posłowie są za służbą dla kobiet (początkowo dobrowolną). Bądź konsekwentny w krytyce i najpierw sprawdź co proponują inne partie.
@Sin-: Wiem co proponuje PO, na pewno nie proponuje równego wieku emerytalnego, a poza tym sami kilka miesięcy temu wyszli z inicjatywą miesięcznego przymusowego szkolenia wojskowego dla mężczyzn, sami poparli tę ustawę, która co rok pozwala brać dowolnego mężczyznę i wyjmować mu 90 dni z życia.
PO nie da się bronić w tym temacie, to że kiedyś zawiesili pobór nic nie znaczy w tym momencie
@Reretos: no przecież wprowadzili już równy wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn i był on zdefiniowany na poziomie 67 lat. Myślisz, że dlaczego PiS wygrał wybory? xD

https://www.infor.pl/prawo/emerytury/podwyzszenie-wieku-emerytalnego/306376,67-lat-nowy-wiek-emerytalny-przyjety-przez-Sejm.html.amp

No i owszem poparli tą ustawę ze szkoleniem jak wszyscy. Też mi się to nie podoba. Ale oni chcieli też przeszkolić kobiety wiec proszę mi tutaj półprawd nie wypisywać. Jak chcesz krytykować to zgodnie z faktami.
@Sin-: Każdy chce przeszkolić kobiety, kobietom daje się prawo wyboru, a mężczyznom przymus. Jak twój kolor paska jest zgodny z rzeczywistością, to możesz iść na ochotnika do wojska. Choćby chyba na dobrowolnej zasadniczej na ten miesiąc zamiast 9 jakie są przewidziane.
To, że ktoś da kobietom możliwość wzięcia udziału w szkoleniu nie zmienia niczego. Tak samo jak kobieta, która dobrowolnie zgłosi się na ochotnika niczego nie udowodni. Wciąż miała