Wpis z mikrobloga

Dostałem nerwicy lękowej jak odstawiłem ćpanie (można powiedzieć ze byłem ciagle na czymś od 15-19 roku życia praktycznie codziennie), w styczniu tego roku poszedłem do psychiatry i przypisał mi escitalopram, moje libido które było zerowe przez nerwice w końcu wróciło, nastrój się polepszył, ze zlęknionego przegrywa który wszystkim się stresuje, na nowo zaczalem się śmiać, i wychodzić do ludzi. Niestety #!$%@? całe leczenie bo zapaliłem zioło i od razu na drugi dzień po tym jak #!$%@? wiadro libido znowu spadło, nastrój depresyjny i lęki.. poszedłem do psychiatry i mu to powiedziałem i przypisał mi sertraline. Brałem ją przez 3 miesiące i #!$%@?, nie polecam, nastrój do dupy, libido dalej 0, niepokój taki sam. Dzisiaj po 3 miesiącach znowu byłem u psychiatry i powiedział ze wrócimy do esci skoro tak dobrze na mnie podziałał i żebym tym razem tego nie zepsuł żadnym ziołem. Trzymajcie kciuki jak zadziała na mnie tak samo jak na początku to jestem uratowany!!!!! #escitalopram #narkotykizawszespoko #ssri #antydepresanty #leki #depresja
  • 15
@Gzyro: bo serta jest #!$%@?, u mnie po niej zero poprawy nastroju, marnie wpływa na lęki ale po escitalopramie humor zajebisty, taki aż euforyczny bym rzekł. Oby na mnie podziałał tak samo jak na początku, tym razem już tego nie zepsuje żadnym wiadrem. Jaranie i cpanie nie jest dla mnie bo co z tego że raz się nacpam albo zajaram skoro potem przez pół roku się męczę z nerwicą… być może
@Gzyro: a miałeś coś takiego przy nerwicy że twój popęd seksualny spadł do 0 i tak jak kiedyś na samą myśl o lasce ci stawał to przy nerwicy nawet jakby laska ci się wypinała to by ci się nie chciało? I takie uczucie na ciele takiego rozdrażnienia i każda sytuacja stresowała cię?
@JesteMlodyGzGdyni sztywnieje mi kark i ręce, plus uczucie ciężkiej głowy i w międzyczasie parę ataków paniki. ofc nie wiadomo czy na sto pro nerwica, ale psychiatra powiedział, że jestem zlękniony i zestresowany. mam nadzieję, że nie parkinson.

@Gzyro ja też zapaliłem wcześniej aż do porzygu, potem powrót do alkoholu i po zarwanej nocy obudziłem się znerwicowany fizycznie