Wpis z mikrobloga

Już sobie wyobrazam tych wykopków którzy tutaj płaczą, że to dokładnie ci sami co zawsze byli wybierani na wf do gier jako ostatni. Przecież taki prawie 30-letni #przegryw siedzący cały dzień na garnuszku mamusi w piwnicy nie byłby wstanie przebiec 300 metrów, a tutaj weź jeszcze zamieszkaj na miesiąc z innymi osobami w jednym pokoju. Oczywiście przymusowe ćwiczenia zwłaszcza dla pisowskiego państwa to chamstwo, ale wycie przegrywów też jest śmieszne.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 15
@Kiciket: no ja na wf byłem wybierany jako jeden z 1 i nie mam ochoty biegać w błocie bo ktoś mi każe. To powinien być wolny wybór. Nie po to się tak starałem żeby mieć wygodną pracę w domku w ciepłeku. Jest różnica biegać z własnej woli a bo ktoś Ci każe.
@Kiciket: Z jednej strony ćwiczenia trwają w zależności od 30 do 90 dni, i to jest o wiele mniej niż kiedyś było, po 2 lata, czy rok. Ale to nie jest powód żeby się cieszyć z obowiązkowych ćwiczeń wojskowych. Dużo ludzi ma prace, rodzine, kredyty, mieszkania do spłaty, i co oni maja sobie iść do wojska na miesiąc i przez ten miesiąc (lub trzy miesiące) zarobić jakieś marne 2k? XD Jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kiciket: i dlatego baby potrafią sobie coś wywalczyć, a faceci nie. Nie popierasz ćwiczeń, ale nabijasz się z tych co robią szum wokół tematu. A może dzięki tym przegrywom ktoś z MON ruszy zakutym łbem i zmieni format ćwiczeń na bardziej dogodny? Jakieś weekendowe szkolenia czy coś w ten deseń. Przecież 33 dni jednym ciągiem to głupota.
mam nadzieję że dostanę takich na ćwiczenia to może im się trochę oleju do głowy wleje


@ImNewHere: chcesz ich tak zgnoić żeby dostali załamania nerwowego i zastrzelili kumpla czy klasycznie kręcenie wora? ( ͡° ͜ʖ ͡°)