Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Laska z tindera próbuje zmusić mnie do ojcostwa. Mówiła, że bierze pigułki, wiem, że to było nieodpowiedzialne, ale ważniejsze jest, czy teraz mając moje konto na tinderze z samym imieniem i zdjęciem może wymusić na mnie ustalenie ojcostwa? Jak to działa? Policja chyba takich rzeczy nie ściga? Nie zna mojego nazwiska ani adresu, więc nie może podać moich pełnych danych jako ojca. Czy rząd na jej wniosek jednak może podjąć środki by mnie ścigać i ustalić moje pełne dane?

Grozi mi, że w sądzie zdobędzie nakaz testów ojcostwa, ale czy sąd w takiej sprawie może wydać nakaz tinderowi wydania mojego IP i policja będzie mnie identyfikować jak w jakiejś sprawie kryminalnej?
Na ile jej groźby są realne?

#sad #prawo #tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638fd2a15adff1f3a51a705b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
ZmęczonyOgier: Tak, na wniosek matki w imię dobra dziecka służby dostaną wszystkie twoje dane. Po nitce do kłębka bez trudu dostaną co chcą od właścicieli serwisów, portali, aplikacji, dostawców internetu, operatorów komórkowych. Jeśli nie używasz tora, to nie ma mowy o anonimowości w sieci.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri