Wpis z mikrobloga

#szosa #rower #kolarstwo #triathlon
Szukam kół z wysokim stożkiem - 88/90.
Ma ktoś koła od nolimited z seri RACE/SPRINT 88 i może podzielić się opiniami o jakości wykonania i jak to jeździ?
Ewentualnie jakie inne koła z wysokim stożkiem używacie i jesteście zadowoleni.
Całość idzie do czasówki dlatego taki wysoki profil.
  • 15
@churagan: właśnie mają to nijak opisane w różnicach miedzy modelami - Czym się różni sprint,race,pro race pod względem materiału czy wykonania.
Race jest droższe kilkaset złotych od sprinta i ma dtswissa piastę z tego co wyłapałem i chyba tyle, dlatego mam totalny dylemat.

@churagan: Vinci za 5k ( ͜͡ʖ ͡€)
Wątpię ze jeszcze takie obniżki będą, szczególnie ze inflacja to the moon a od nowego roku ceny może #!$%@? w kosmos

Ogółem z tych sprintów zadowolony jesteś? Czuć ze rower lepiej idzie jak na starych?

Jakiej szerokości opony masz na fotce?
@TypowyXD Bardzo możliwe. Ladnie trzymają prędkość, tylko miota bardziej przy 50kmh xD Szybszy się nie zrobiłem, ale wyglądam na szybszego ( ͡ ͜ʖ ͡). Na fotce siedzą 28C, ale będe zmieniał na 25, bo na szerokiej obręczy ledwo wchodzą w ramę takie balony, no i nie jest areo.
@churagan: No właśnie producent pisze ze mają WIDE obręcze. A ja chce włożyć 25mm i żeby finalnie opona na rowerze który jedzie była szersza od obręczy a nie ze będzie obręcz szersza od balona
@TypowyXD: jak Ci sie nie spieszy to vinci kilka razy w roku wystawia kola na outlet, pelna gwarancja i przebiegi niskie, bo po sesjach zdjęciowych. Ja tak swoje kupilem za mniej niz 3k ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie właśnie patrze i stoja u nich po 5k teraz. Jak mają to w sklepie pojawia się kategoria outlet.
@TypowyXD: Mi mówili ze wszystkie polskie marki to tak naprawdę sprowadzone chińskie obręcze (nie ma cla czy tam innego podatku na same obręcze, na całe koła już jest podatek) i kupują często chińskie piasty albo jakiekolwiek jakie wybierzesz, zaplatają w Polsce i brenduja naklejkami. Spora loteria jest z tymi kołami bo dużo słyszałem o krzywych obręczach z No limited