Wpis z mikrobloga

Przyszedł mi mój pierwszy " poważny" zegarek automatyczny. Wcześniej używałem jakiś wsiurów typu Guess, Armani, Hugo Boss kwarcowych z tarczami 45m a czasem nawet większe jak Diesel. Dzisiaj otrzymałem Orienta Kamasu i wszystko super tylko zegarek jest bardzo mały ( 41mm) w porównaniu do moich wcześniejszych zegarków. Poza tym jest piękny i wszystko mi się w nim podoba. Czy taka wielkość zegarka jest bardziej elegancka i klasyczna? Patrzyłem na Omege i Rolexy to też najczęściej mają 40-42mm. Po prostu trochę czuje się jakbym miał zegarek rozmiarowo dla dziewczyny a nie faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#orient
#zegarki
kamil-gatarczyk - Przyszedł mi mój pierwszy " poważny" zegarek automatyczny. Wcześnie...

źródło: comment_1670407129QQq5SgfBA0pJ8PEOETJXdW.jpg

Pobierz
  • 15
Wcześniej używałem jakiś wsiurów typu Guess, Armani, Hugo Boss kwarcowych z tarczami 45m a czasem nawet większe jak Diesel.

@kamil-gatarczyk: rozumiem skąd takie przyzwyczajenie

Patrzyłem na Omege i Rolexy to też najczęściej mają 40-42mm. Po prostu trochę czuje się jakbym miał zegarek rozmiarowo dla dziewczyny a nie faceta

Rolexy mają bardziej luksusowe rozmiary: Explorer to 36mm, duży Submariner to 40mm, w końcu to nurek. Tyle że za miniaturyzacje się płaci.

Dzisiaj