Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mafia II: Definitive Edition za 4 dyszki? Żal nie skorzystać. Grałem co roku w zwykłą wersję ze względu na najbardziej klimatyczną zimę jeśli chodzi o gry video. Zobaczymy, jak wyszedł im remaster. Przy okazji, warto kupić odświeżoną "jedynkę"? W tę odsłonę niestety nigdy nie grałem. Remake byłby dobrą okazją, żeby w końcu poznać tę historię.
#gry #xbox #mafia #cebuladeals
  • 12
@GdzieJestBanan: Kolega grał w remake i bardzo mu się podobał, wcześniej jednak nie miał porównania do oryginalnej wersji. Ja grałem w obie i dla mnie trochę narracja jest skopana (chociażby wydźwięk ostatniej sceny), ale jak ktoś nie ogrywał wcześniej, to można polecić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
cebuladeal to był jak ktoś dostał Mafię 2 za darmo (dawali za jakieś głosowanie, chyba na Golden Joystick któregoś roku) a potem mu zamienili gratis na remaster


@pesimist: Albo gdy na Malezyjskim PS Store Mafia 2 DE była za free przez pomyłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pesimist: Niee, tamten błąd trwał bodaj pół godziny i wymagał założenia nowego konta specjalnie na Malezję, więc ilość osób, która skorzystała w porównaniu do błędu z Forzą to pewnie z 1% ( ͡° ͜ʖ ͡°)