Wpis z mikrobloga

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
W związku z terrorem po ostatnich artykułach dotyczących ćwiczeń, chciałem poszukać aktualnych dokumentów na których podstawie orzekana jest zdolność do pełnienia służby wojskowej. Mimo wszystko przez 15 lat od komisji kiedy to młody bóg dostał kategorię A wiele się pozmieniało i chyba warto to zaktualizować. Szczególnie, że według tego dokumentu obecnie łapię się na kategorię D. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dokument dla zainteresowanych:
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20220000655/T/D20220655L.pdf

Co ciekawe, jest w nim też taki kwiatek (strona 132):

pkt 7–9. Inne choroby kręgosłupa: gruźlica, choroba Scheuermanna, osteoporoza, łuszczyca, dna moczanowa.


Jeżeli według nich gruźlica, łuszczyca i dna moczanowa to "inne choroby kręgosłupa" to ja zaczynam wątpić, czy w komisji zasiadają w ogóle jacyś lekarze. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz smk666 - #obowiazkowecwiczeniawojskowe
W związku z terrorem po ostatnich artykułach ...
źródło: comment_1670367885UZwBUknRysdTyt498V8AqL.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smk666:

Jeżeli według nich gruźlica, łuszczyca i dna moczanowa to "inne choroby kręgosłupa" to ja zaczynam wątpić, czy w komisji zasiadają w ogóle jacyś lekarze. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Ja za to nie mam najmniejszych wątpliwości że wypowiadasz się w sprawach, o których nie masz zielonego pojęcia. Gruźlica to nie tylko gruźlica płuc, łuszczyca to nie tylko łuszczyca skóry, etc.
Gruźlica to nie tylko gruźlica płuc, łuszczyca to nie tylko łuszczyca skóry, etc.


@Willy666:
Tylko potocznie, bez uszczegóławiania to właśnie domyślną gruźlica jest gruźlica płuc a łuszczyca łuszczyca skóry. No i co ma dna moczanowa do bycia chorobą kręgosłupa jak to choroba stawów - palców, kolan itd?