Wpis z mikrobloga

Dziś był dobry dzień.
1. Publikacja uzasadnienia orzeczenia NSA, w którym stwierdził on, że tzw. TK jest gówno wart;
2. Umorzono sprawę Kurdej - Szatan;
3. Uniewinniono prawomocnie panią z Ikei, którą zaszczuło Ordo Iuris;
4. Skazano Ziemkiewicza i Ogórek;
5. Postanowienie zabezpieczające ETPC w przedmiocie przeniesienia sędziów SA w Warszawie do innego wydziału;

- a pisowcy wyją, jakby ktoś ich żywcem podpalił.
Cierpienie pisowców takie słodkie i przyjemne, mmmmmm...
Dostałem od Szatana lepszy prezent, niż Testoviron. Dzięki Lucyferze za Twe hojne dary!

#bekazpisu
  • 10
@Mr_Hand_of_Fate: Do kolekcji: Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił dziś apelację prokuratury w sprawie znieważenie funkcjonariusza policji Mariusza Króla przez Pawła Kasprzaka poprzez nazwanie tego pierwszego "palantem" jako "oczywiście bezzasadną", jako że rzeczony funkcjonariusz pastwił się wówczas nad zatrzymanymi na pokojowej demonstracji odmawiając im dostępu do toalety, czego nie można uznać za pełnienie obowiązków.

W uzasadnieniu ustnym SSO Piotr Kluz zwrócił uwagę na nowy termin prawny użyty w apelacji prokuratury: „niezarejestrowane zbiegowisko”
@Mr_Hand_of_Fate: Tu masz opis oskarżenia i wstępna wyjaśnienia Kasprzaka w charakterystycznym dla niego stylu. Tam jednak więcej padło niż "palant". Zresztą zetknęłam się sama z funkcjonariuszem Królem i uważam tę diagnozę za trafną.

"Mówiłem między innymi także, że popełnia przestępstwo ten ze zwierzchników p. Króla, kto go w mundurze państwowej policji i z bronią przy boku wypuszcza na ulice – sprowadzając tym niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia wielu osób. Mówiłem i
@Mr_Hand_of_Fate: I jeszcze (z FB Sylwii Gregorczyk-Abram):

6. 20-letnia wolontariuszka (KIK) bez zarzutu organizowania przemytu ludzi na granicy polsko-białoruskiej. Postępowanie umorzone. {Mój komentarz: A prokuratura ją zatrzymała, przeszukała dom jej rodziców i dwukrotnie wnosiła o areszt - Boh znajet na jakiej podstawie, bo sądy do tej pory nie wiedzą}.

7. Uniewinienie aktywistów, którzy rzekomo podczas demonstracji rzucali w samochód policyjny/Policje śnieżkami (ze są takie postapowania to wiele mowi o tym kraju).