Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No dobra a jaka jest kara za olanie ew tego wezwania? Przyjęcie i nie zrobienie niczego, żadnego stawiania się jak niewolnik? Bo jak grzywna nawet i 5 cyfrowa to poproszę, i pytam czy można blikiem zapłacić. A tak na serio?

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wku #wcr #wojsko

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638f89a55adff1f3a51a612f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 8
OP: @LJBW603: @thorgoth: Źle się wyraziłem - z tego co rozumiem wysylaja list, ze trzeba sie stawic na komisje - i ok, zalozmy ze sie na ta komisje pojdzie, ale potem sie nie przyjdzie na te cwiczenia, z tego co gdzieś widziałem kara za to jest znacznie mniejsza niż za całkowite olanie komisji
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
PlujacyBydlak: Nie jestem OPem I też się zastawiam - ściągną mnie tam siła czyli przyjdzie policja aresztuje mnie, zawiezie tam i jak zakończą się takie 2 sytuacje:
1) Mówię, że nie chce służyć, bo mam poglądy pacyfistyczne.
LUB
2) Nie będę wykonywał rozkazów w stylu nie rozbiorę się do badania, nie będę nic podpisywał, nie będę się odzywał.

Bo najgorsza kara to niby 3 lata więzienia, powiedzmy, że sadzia będzie nie
Powiem szczerze 1-1,5 roczny NEET na czytanie książek i siłka raz-dwa razy w tygodniu to brzmi lepiej złożenie przysięgi na następne 40 lat życia.


@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież jak wyjdziesz na wolność to znowu zaciągną Cię na ćwiczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie działa tak że odsiedzisz swoje i masz z głowy, w tym konkretnym przypadku pobyt w kiciu ma Cię zmusić do posłuszeństwa.