Wpis z mikrobloga

#pies

Psiarze, do Was pytanie. Szukam zabawki - piłki lub gryzaka dla szczeniaka wyżła węgierskiego. Gość ma już 7 miesięcy nowy garnitur zębów i wszystkie zabawki z wyjątkiem konga i piłki chuckita przestały wytrzymywać. Wcześniej mógł je dziamgac tygodniami bez uszkodzeń, a teraz w kilka minut lecą wióry. Dajcie proszę namiar na wytrzymałe zabawki. Nie muszę dodawać ze ten debil zjada większość tego co odgryzie, ale to chyba ten wiek.
  • 7
@zolgar: Te myślałem, ale szukam przede wszystkim jakiejś miękkiej, żeby se po domu tez za tym mógł pobiec. Nie chce tylko testować twardości gumy w domu bo szkoda mi psa. Jakbym wiedział ze jest coś np z tej samej gumy co kong, to bym brał w ciemno. Ale chyba będę musiał mu kolejnego kupić, bo jeden zawsze mu gdzieś sofa czy inny fotel zje kiedy jestem zajęty i nie mogę sprzed
@Chekatomba: ChuckIt glow to piłki, za którymi mój Gałgan poleci wszędzie i potrafi memłać godzinami. Do tego polecam polską markę Comfy - też nie do rozwalenia guma.
Poza ChuckIt jest też Rosewood, ale ciężko dorwać wariant świecący.
Do tego jeszcze niektóre zabawki firmy JW (mój lubuje się w takich, co mają wypełnienie z PETu z butelki, bo fajnie chrupie w zębach, ale trzeba kontrolować, żeby nie wyciągnął odłamka (jak chrupanie ustaje