Wpis z mikrobloga

  • 23
27 545 - 450 = 27 095
Data donacji - 06.12.2022
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Kraków
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 7650 ml
Przyznane odznaczenia - ZHDK III, Dawca Przeszczepu

Trzeba coś dać od siebie w te mikołajki ;)

#barylkakrwi #krwiodawstwo

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
polskiniko - 27 545 - 450 = 27 095
Data donacji - 06.12.2022
Rodzaj donacji - krew pe...

źródło: comment_1670319906mNFRDfHSoxM8ph4XRzEhYL.jpg

Pobierz
  • 12
PS Wie ktoś dlaczego nie dają już legitymacji?


@polskiniko: Ale ze nigdzie nie daja? Ostatnio bylem zdziwiony jak sie dowiedzialem ze w krakowie nie daja. Ciekawe czy to trend ogolnopolski czy lokalny
@polskiniko: No wasnie ja tez dostalem pare lat temu nowa bo stara sie skonczyla. Stara to byla taka tandetna (cos jak kawalek grubszego papieru zgiety w pol) Ta nowa juz ma "twarde okladki" i wiecej stron. Wyglada o niebo lepiej.

Ale ja nie z krakowa a ostatnio wlasnie na wypoku czytalem ze w krk nie daja. Wiec ciekaw jestem jak to jest w innych miastach.
@Pociongowy: dzięki za informację! głównie pytałem właśnie w kontekście tej bazy ogólnopolskiej, bo jak oddawałem w kilku województwach, to później miałbym cyrki z potwierdzaniem tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polskiniko: ostrzegam że plany tej bazy są już od wielu lat i coś nie mogą się spiąć z budżetem i pracami. Ostatnio widziałem, że są bliżej końca niż dalej ale oficjalnej daty nie ma. Pieczątki są dla ciebie ale jak chcesz złożyć papiery w PCK o odznakę musisz zebrać zaświadczenia z każdego centrum w którym oddawałeś krew by suma oddanej krwi zgadzała się z wymogami do otrzymania odznaczenia.
@Pociongowy: widziałem gdzieś informację, że termin realizacji tego systemu przenieśli na koniec 2023 roku. I podobno nie mogą już więcej tego przesuwać, bo stracą środki unijne.