Wpis z mikrobloga

@BlackpillNaCalego: lol, piszesz o Batio którego słuchają tylko inni gitarzyści chcący grać tak ultraszybko jak on ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież nikt normalny tego typu gównianej muzyki nie słucha, bo takie wyścigi kto szybciej kostkuje, sweepuje i tappinguje z muzyką nie ma nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też w ciemno bym brał muzykę od tej laski do posłuchania jakby do wyboru była
@Wegrzynski: i tu się #!$%@? koleżko czerwonko mylisz - tak się składa , że jest mnóstwo kapel/projektów które stawiają czysto na techniczne / szybkie granie a co najciekawsze mają rzesze fanów które tego słuchają.
i tu się #!$%@? koleżko czerwonko mylisz - tak się składa , że jest mnóstwo kapel/projektów które stawiają czysto na techniczne / szybkie granie a co najciekawsze mają rzesze fanów które tego słuchają.

@Sir_Muerte: Dlatego napisałem że nikt normalny tego nie słucha ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dla mnie takie granie na wyścigi to nie jest granie "techniczne" co gówniane.

czerwonko

A czemu "czerwonko"?
@Wegrzynski: @Wegrzynski: bo masz czerwony/ bordowy nick, ale #!$%@?ąc od tego nie widzę korelacji między twierdzeniem że nikt tego nie słucha a potem że to jednak nienormalni tego sluchają - jak to w końcu jest?

Ja również nie zaliczam się do wielkich fanów technicznego grania ,ale nie twierdzę że nikt nie słucha kapel/artystów którzy mi nie leżą.