Wpis z mikrobloga

GoW Ragnarok to według mnie ten sam casus co Batman Arkham City. Niby więcej szybciej, lepiej, ale w ostatecznym rozrachunku prequel stawiam troszkę wyżej. Pierwsza część była według mnie bardziej spójna narracyjnie. Jestem też zdziwiony wielkością świata i długością przygody. Po recenzjach oczekiwałem około 50 godzin na główną fabułę i zadania poboczne. Zmieściłem się w 25. Znajdziek i berserkow nie robiłem ale inne zadania poboczne owszem. Fabularnie to top choć do takiego RDR2 jednak trochę brakuje. Tytuł gry roku należy się bardziej Elden Ringowi. To dużo odważniejsza gra. Wywracająca w wielu miejscach gatunek souslikeow.
#gry #ps5
  • 13
@Ayessare: No niczym się nie wyróżniał oprócz tego że to najbardziej szczegółowy i pieczołowicie wykonany otwarty świat w historii gier który przytłaczał detalami i ogromem. Argument o nudzie w RDR2 znam. Może warto zostać przy filmach o chłopcach ubranych w kalesony i strzelających laserami z oczu
@revin: Do teraz nie rozumiem jak góry mógł zgarnąć #!$%@? god od war zamiast rdr2 ale w tym roku i god od war i elden ring to gry poprostu dobre, właściwie takie same jak częśc jest poprzedzająca.
Może warto zostać przy filmach o chłopcach ubranych w kalesony i strzelających laserami z oczu


Fani rdr2 to animalsy które nie są w stanie zaakceptować krytyki najbardziej przereklamowanej gry poprzedniej generacj?

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@revin: 100% fabuła + poboczne w 25h to albo z solucja leciałeś albo na najniższym poziomie trudności przebiegles. Ja skończyłem platynke i akurat pod 50h bez pośpiechu.
najbardziej szczegółowy i pieczołowicie wykonany otwarty świat w historii gier który przytłaczał detalami i ogromem


@revin: no chyba jak ktoś grał 2 godziny. Z niektórych miejsc widać na raz wszystkie biomy, jak już podróżujesz kończąc grę (po fabule) to mapę pokonasz w 7 minut (nawet są wyzwania żeby przejechać pół mapy w 4 minuty co bez problemu zrobisz z zapasem)

Szczegółowy - nazwał bym to inaczej, przeładowany. Ok, można uznać za
@ejenes: To jest wykop. Przyzwyczaiłem się do tego. To nie miejsce gdzie kulturalnie można porozmawiać na dany temat. Chłop próbuje dyskutować z tym czy świat RDR2 jest zajebisty. Konkurencja nie potrafiła dobić do GTA v z 2013 roku a co dopiero to RDR2.