Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi coś:
1.O co do cholery chodzi z tymi godzinami zameldowana? Pisze,że meldunek między 15-18.A ja chcę przyjechać do hostelu o 1 w nocy i się zameldować.Nie wpuszczą mnie wtedy do hostelu? Nie wydadzą pokoju? NIE WIEM KIEDY TAM BĘDĘ.Mam 800 km samochodem,nie wiem czy będzie korek czy wypadek.

2.Dlaczego nie ma nigdzie podanego pieprzonego numeru do tych pieprzonych hosteli w Berlinie? Chcę tam zadzwonić jak biały człowiek i powiedzieć im że będę ciemną nocą i żeby wydali mi pokój.Co to za kretyński zwyczaj z ukrywaniem telefonu i meldowaniem się w jakichś godzinach totalnie z dupy?
#booking
  • 11
@pracze-odrzenskie: Jak masz godziny meldunku od do, to znaczy, że ktoś w tych godzinach na pewno będzie. To czy się zgodzą (bezpłatnie lub nie) w innych godzinach to tylko i wyłącznie ich dobra wola. Jak chcesz mieć meldunek „kiedy przyjedziesz” to bierzesz hotel 3/4 gwiazdkowy, a nie jakiś 2 lub inny hostel. Bierzesz nockę, więc się godzisz na takie warunki ¯_(ツ)_/¯

Kontakt do miejsca dostajesz po zabookowaniu, możesz oczywiście szukać w
@pracze-odrzenskie: Pewnie informujesz, że będziesz o godzinie x lub y, odpisują, że ok, jak nie ma to kasują za nockę i elo. Zresztą zamach terrorystyczny to taki już na serio mocno odrealniony przypadek, że ani ty byś nie myślał wtedy o opłacanym noclegu, ani oni pewnie by nie robili aż tak pod górkę. Szukaj droższego noclegu z całodobową recepcją to nie będziesz musiał myśleć i się obawiać, że jak przyjedziesz to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poldek0000: @whitewolfik: @MocneHaslo: @sked: Ach czyli jak z przyczyn losowych bo był zamach terrorystyczny przyjadę do opłaconego uprzednie hostelu o 1 w nocy to mają pełne prawo mnie nie wpuścić?


To jest jakiś cyrk."Recepcja w weekendy nieczynna" to kto zarządza wtedy tym całym burdelem?

@pracze-odrzenskie: 3 na 5 moich ostnich noclegów (glownie b.com i Airbnb) to nawet nie widziałem nikogo (kluczyk w skrzynce z kodem,.wszytsko via email
@sked: @Ogau: @Poldek0000: @sked: Ok znalazłem w Berlinie hostel na 3 noce za 630 Zeta czyli tanio.Zadzwoniłem tam i gość mi powiedział,że po prostu se wpiszę pin w skrzynce i odblokuje mi się dostęp do skrytki z kluczem.I mogę se przyjechać kiedy chce-nie ma recepcji.Ale kurde!:
1.Najpierw trzeba wbić na klatkę schodową tego hostelu.No to jak nie na recepcji to kto mnie wpuści? Jak to wygląda w takich