Wpis z mikrobloga

@modzelem: szczerze - lubie komfort i wygode, moze i nie potrzebuje ale ... fajnie ten superb wyglada. Bardziej sie zastanawiam czy silniki dają radę. O Tojkach to wiem, że są po prostu tytanowe. Żadne demony predkosci ale dobre silniki.
@bgonzo: Jeżeli ten sam stan i cena to Superb bez żadnego gadania, wyższy segment auta i to czuć. Przy tak świeżych autach i tak czy siak nic sie nie będzie dziać, chociaż z tego co pamiętam to przy 1.5 TSI były jakieś problemy z manualnymi skrzyniami. Toyota ewentualnie straci troche mniej na wartości ale i tak w porównaniu do Superba to przepaść.
Poza tym Toyota to tylko w hybrydzie ma sens, inaczej wszystko jest lepsze, nawet francuzy. Nie pod względem awaryjności, ale przyjemności użytkowania. Toyota przejedzie ci milion kilometrów, ale wygląda w środku i jeździ tak tandetnie i plastikowo że sie odechciewa.
@bgonzo: jak Toyota to tylko hybryda, jak Superb to tylko wyższe wersje. Nie wiem kto krytykuje wnętrza w Toyotach, dla mnie w nowych już są ok. I faktycznie starsze Toyoty to dramat, oglądałem Yarisa z 2016 r. i w środku gorzej niż w budżetowej Dacii. Natomiast nowe Toyoty to już super jest. Superb w podstawie w środku też jest dość słaby.