Wpis z mikrobloga

Miał ktoś styczność z tym kursem? Jest ok? Może ekspert @aseeon_ kojarzy?

Niby ludzie chwalą i w ogóle, ale jak ktoś z mireczków miał styczność i ma swoją opinię, to zawsze przydatne.
#python
Tfor - Miał ktoś styczność z tym kursem? Jest ok? Może ekspert @aseeon_ kojarzy?

N...
  • 3
@Tfor: przeglądnąłem pobieżnie tematy z kursu i masz w tym kursie za darmo to, za co inni ciężko płacą w bootcampach/kursach i nie często tego mają. Paru znajomych poszło na bootcampy z Pythona i udostępniło mi tematykę, imho ten kurs jest zwyczajnie lepszy od tych, których program widziałem: większy zakres tematyczny, robisz kiedy chcesz i w jakiej kolejności Ci pasuje, przyspieszasz/zwalniasz jak chcesz. Jest kilka tego typu kursów (jedno wielogodzinne nagranie)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devopsiarz: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, właśnie zależało mi na takiej weryfikacji, czy ten kurs jest dobrze zbudowany pod kątem zagadnień, wprowadzania ich itp oraz czy ma ręce i nogi, bo jak już siadać na kilka dobrych miesięcy do czegoś, to do czegoś sprawdzonego.

Pewnie, że bez tego bata nad głową jest gorzej, ale postaram się to nadrobić książkami podawanymi na tagu wcześniej + też sam się zmuszę do wałkowania pewnych rzeczy,