Wpis z mikrobloga

@CoorkaRybaka: ten mój też jest dobry, ale lubię se oglądać filmy przy 100% zaciemnieniu i ten oled by super był, ale jakiejś wielkiej różnicy by nie było więc nie ma sensu zmienić bo aż tak nie przelewa mi się ehh
A wtedy te oledy to były znacznie droższe jak swój kupowałem teraz jakoś tańsze są widzę.
A tv to raczej nikt mi nie kupi używanego, a za pół ceny to bez
@anonanonimowy321: Xd. Widzę, że się napaliłeś a wiem co mówię bo w tamtym roku kupowałem tv i zrezygnowałem z tego przeglądając opinie gdzie ludzie mają generacje oledów z 2020 roku i narzekają na odbite interfejsy z gier, znaczki tvn itd xd.
@Drago380: To takie stereotypy i ludzie głupoty wypisują w internecie, bo ktoś coś gdzieś usłyszy i podaje dalej.
Jak ktoś 24/7 ogląda tvn24 to faktycznie tak się może stać, ale ja nie jestem maniakiem programów informacyjnych.
Telefon mam oled i używam go często, ciągle te same rzeczy i nic mi się nie wypaliło jakoś xd
@Drago380
@anonanonimowy321 nie słuchaj tego typa i dwa lata temu kupowałem i też miałem dylemat czy brać Oleda i wziąłem 55 cali za 3,5k zł i to najlepsza decyzja ever. Coś się wypala? Nie wiem nie u mnie. Obraz rewelacyjny i każdemu jak mogę to polecam. Plus na YouTube jest youtuber Tuba który ma właśnie takiego samego Oleda tylko że on z niego korzysta jako monitora i robi testy na wypalenia od