Wpis z mikrobloga

Na Mołdawie znowu spadł pocisk, na szczęście nikt nie zginął. Dziękijmy pisowi i Kaczyńskiemu, dzięki niemu w razie w ludzie na Podkarpaciu nie będą chronieni nazistowskimi patriotami tylko będą ginąć jak na Polaków patriotów przystało, bo polskiego systemu obrony powietrznej jeszcze nie ma, a amerykanie bronią tylko siebie i jasionki. #ukraina #bekazpisu
  • 42
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl stałyby na granicy polsko ukraińskiej, po polskiej stronie, na terytorium nato. Ogłosiło by się razem z Niemcami i Ukraińcami odpowiednią strefę, np 30 kilometrów od granicy, w której ruscy mają nie strzelać. Jak coś by wleciało w tą strefę to Niemcy by je zestrzeliwywali, by resztki nie spadły na terytorium nato. Co w tym trudnego? To dużo szybsze i łatwiejsze, wszystko dzieje się w państwie nato, nie trzeba dostarczać patriotów ukraincom
@shmatshiage:

Sądzę, że większą skuteczność będzie miało „plucie” na partie polityczne, w momencie gdy sobie na to zasłużą.

Moim zdaniem PiS elegancko rozegrał temat niemieckich patriotów – ode mnie 100% szacun.

Są oczywiście argumenty przeciw temu, no ale na pewno wśród nich nie znajduje się ten, o jakimś naszym tutaj bezpieczeństwie. Zwłaszcza zabezpieczeniu naszej granicy przed przypadkowymi rakietami ukraińskimi, czy nawet rosyjskimi.
@Thorrand

Są oczywiście argumenty przeciw temu, no ale na pewno wśród nich nie znajduje się ten, o jakimś naszym tutaj bezpieczeństwie. Zwłaszcza zabezpieczeniu naszej granicy przed przypadkowymi rakietami ukraińskimi, czy nawet rosyjskimi.

Jaka sobie robisz? Brak niemieckich patriotów jest lepszy i Polacy są bardziej bronienieni gdy ich nie ma, jak gdyby były?
@Lucider5: I tak nie dostalibyśmy tych patriotów. To co obiecywali Niemcy to patrioty, które były podciągnięte już do natowskich sił szybkiego reagowania JVTT. W Niemczech znowu wystąpiła wpadka komunikacyjna pani Lambrecht.
@Lucider5: Tutaj mi chodziło właśnie o przesunięcie tych patriotów pod naszą wschodnią granicę i mogłem źle napisać to we wcześniejszym komentarzu. Jednak te patrioty nie są Niemieckie, a NATOwskie. Niemcy nie mogą sobie tak "dawać/przesuwać" wspólnych sił NATO.