Wpis z mikrobloga

@BlackPinguin: Albo nocnym busem 902 do centrum i stamtąd czymkolwiek typu busik/kolej do dworca w kato. Alternatywnie neobus o 4 rano jedzie do dworca w Kato. A najłatwiej wziąć taxówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Są parkingi, ale płatne. Najbliższy darmowy masz pod superjednostką albo koło AWFu.
@BlackPinguin: Polecam tu poszukać autobusu jakiegoś: https://www.krakowairport.pl/pl/pasazer/transport/dojazd/z-do-krakow-airport/polaczenia-dalekobiezne

Ew. jeśli nie będzie niczego, co by pasowało (choć widzę, że koło 4 rano coś tam odjeżdża, jak tak pobieżne przejrzałem), to autobusem nocnym 902 na Dworzec Główny w Krakowie i tam szukać pociągu lub autobusu do Katowic, możliwe, że koło 3 coś będzie odjeżdżać (a zakładam, że tyle potrwa dojazd i przesiadka w środku nocy).
@BlackPinguin: alternatywę wymyśliłem, zostawiam samochód pod lotniskiem w Kato, śmigam autobusem do Kato i dalej Flixem, a powrót mam przez Dortmund samolotem do Kato i elegancko samochodzik na mnie czeka :) Nie lubię jeździć daleko autobusami :) ale dzięki za pomysły :)
@BlackPinguin: Miałem dokładnie ten sam problem we wrześniu (przylot do KRK 2:15) i dostać się do Katowic to był hardcore na maxa. Ostatecznie autobus miejski na dworzec w KRK i tam dosłownie dwie minuty na przesiadkę do Flixbusa!!! Na szczęście ten miejski staje zaraz obok stanowiska i własnym ciałem zagrodziłem drogę Flixowi xDDD Zatrzymał się, wsiedliśmy my i jeszcze jedna para z tego samego samolotu. Trochę lipa była bo były tylko