Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś może pomóc? WSKZ leci sobie ze mną w kulki

Do rejestracji na studia trzeba założyć konto, gdzie podaje się PESEL, imię, nazwisko i nr telefonu, a potem trzeba dokonać od razu 1. opłaty, żeby przejść dalej (tak było u mnie gdy wybrałem płatność w 10. ratach).

Następnie dostajemy potwierdzenie zawarcia umowy jedynie w takiej formie:

Witaj!

Gratulujemy wyboru kierunku: Administracja - Studia licencjackie I rok Semestr I
Pamiętaj, że logując się na swoje konto, już teraz uzyskasz dostęp do autorskich materiałów w ramach modułu "Wstęp do świadomego studiowania". Jednocześnie potwierdzamy zawarcie umowy w zakresie studiów licencjackich świadczonych na stronie studia-online.pl.
Informacje, w tym dane usługodawcy oraz sposób, zasady i termin rozliczenia znajdziesz w regulaminie oraz w Panelu Studenta.

I w załączniku regulamin, który jest też pod tym linkiem: https://studia-online.pl/regulamin

W zeszłym tygodniu dostałem SMS z przypomnienie o dokonaniu płatności za kolejny miesiąc.

Nie dopełniłem też żadnych formalności (wgląd świadectwa maturalnego, zdjęcia).

Powołałem się w mailu na pkt XIII ppkt. 3, bo nie dostałem możliwości skorzystania z usługi skoro, jak na załączniku zatrzymałem się na wprowadzeniu danych.

Mógłbym im zapłacić, ale wolę mieć pewność, że mają podstawy do tego. Czekam na ruch z ich strony.

#studbaza #studia #pytaniedoeksperta #prawo
JaTuTylkoNaMoment - Ktoś może pomóc? WSKZ leci sobie ze mną w kulki

Do rejestracji n...

źródło: comment_1670244450reaKzpQf1K3TkUqKYTTIla.jpg

Pobierz