Wpis z mikrobloga

Jakby Milik odwalił takie padło z karnymi (i ogólnie gra na całym turnieju) jak Lewandowski to śmiechom i docinkom nie byłoby by końca. Ale że o Roberciku tylko dobrze to wszędzie cisza.

Jeśli by wymaganiach od piłkarzy przez pryzmat ich umiejętności, to właśnie kapitan najbardziej zawiódł. Nie Krychowiak wobec którego nie miałem żadnych oczekiwań (oprócz tego żeby się nie wykartkował po 30 minutach) czy Glik, który ważne że po prostu dożył.
Nawet Zieliński się obudził i zagrał ostatni mecz na miarę tego co pokazuje w klubie. A nasza największa gwiazda nie.
#mecz
Bumelante - Jakby Milik odwalił takie padło z karnymi (i ogólnie gra na całym turniej...

źródło: comment_1670243176JDRBmcchbRkd5sGGkdK4bF.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Bumelante: #!$%@?, przeciez strzelił karnego
gdyby nie lewy to nie byłoby nas w 1/8, bez lewego nie byłoby nas na mundialu(kolejnym),lewy się męczył po prostu w tej taktyce Czesia
  • Odpowiedz
@rzaden_problem:
Też prawda, tyle że Zieliński nie jest supersnajperem jak Lewandowski, jakoś łatwiej mingo rozgrzeszyć

@odislaw:
Racja, nie byłoby nas. Ale sam turniej pokazał, że co innego jest strzelić 5 goli San Marino albo 2 Albanii, a co innego oddać dobry strzał z Argentyną czy Francją
  • Odpowiedz
@Bumelante: to chyba jasne ze to jest trudniejsze i nie zawsze sie uda bez podań czy wsparcia w rozegraniu ogarniętych kolegów(zobacz jak rozgrywał piłkę w bayernie czy teraz w barsie), o ile w meczach ze słabszymi przeciwnikami potrafi sam nam wygrać mecz to z taką francją musi miec wsparcie kolegów, myslisz ze suarez, kane czy, inny klasowy napastnik w naszej druzynie i w takim ustawieniu grałby lepiej? wątpię
mam nadzieję,
  • Odpowiedz
myslisz ze suarez, kane czy, inny klasowy napastnik w naszej druzynie i w takim ustawieniu grałby lepiej?


@odislaw: nie wiem, ale Lewandowski byl/jest stawiany w jednym szeregu z Messim i Ronaldo, czyli zakładam że Kane i Suarez nie powinni mieć podjazdu do niego
  • Odpowiedz
@Bumelante: Messi to jednak inny profil zawodnika i geniusz jednak w ARGENTYNIE( w psg w pierwszym sezonie i w ostatnim w barcelonie bez zgranego zespołu był cieniem siebie), Ronaldo bez dobrej drużyny tez nie pokazuje swoich pełnych umiejętnosci, Lewego porównywali eksperci( np. Lothar Matheus) do słynnych napastników ( Marco van Basten)
  • Odpowiedz