Wpis z mikrobloga

Nie jestem jakimś mega fanem piłki nożnej, jak jest Euro i Mundial to oglądam ale tak to nie za bardzo jedynie jak kumple zapraszają na piwko to idę pogadać i przy okazji obejrzeć mecz. Ale mam pytanie jak to jest że jak leci piłka do Lewego to on jest cały czas kryty przez jakiś obrońców krok w krok praktycznie no i nie ma szans za bardzo jak odebrać nawet piłki. A u nas to nikt nie kryje napastników z przeciwnej drużyny po prostu mają ogromną przestrzeń i co chwilę dostają podania, wiadomo że coś Szczęsny obroni ale jak oni co chwile mają akcje to wiadomo że w końcu wpadnie. O braku zaangażowania to aż nie chce mi się pisać, jakoś inne reprezentacje biegają jak oszalałe i daję z siebie wszystko a u nas to wygląda bardziej jakby oni nie chcieli w ogóle dotknąć piłki. Nie wydaje mi się żeby to była do końca wina samych piłkarzy chodź też jest po części wydaje mi się że w kadrze jest mega słaba atmosfera a wiadomo jak jest słaba to się nie chce grać i nie ma zaangażowania i chęci dania z siebie 100%
#mecz #reprezentacja
  • 1
@lentilek: Jesteśmy bardzo prości do rozszyfrowania, bo wszystkie piłki idą na jednego piłkarza - Lewandowskiego. Nawet nie musisz grać w piłkę żeby to wiedzieć, a Robert? Wystarczy dać mu dwóch piłkarzy do indywidualnego krycia i nie ma szans. Czasami nawet jeden dobrze zbudowany obrońca, grający agresywnie go kasuje aż miło.