Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim.

Przeczytałem większość Waszych komentarzy. Jest jeszcze wcześnie rano i nie miałem okazji obgadać tego ze wszystkimi zaangażowanymi tudzież zaczynającymi się angażować, aczkolwiek przyznaję Wam rację w kwestii tego, że:

1. Protest powinien być w jednej sprawie

Nie powinno się do niego doklejać więcej postulatów, aniżeli trzeba bo doprowadzi to do jego rozbicia. Tym samym raczej sensowne jest, żebyśmy protestowali tylko i wyłącznie przeciwko #obowiazkowecwiczeniawojskowe i jednocześnie ZA wprowadzeniem dobrowolnych ćwiczeń wojskowych - tylko i wyłącznie dla chętnych. Jeśli chcecie - wyraźcie swoje opinie w komentarzach

2. Teraz priorytetem jest nagłośnienie tematu.

W tej kwestii w ramach internetu jesteśmy skazani na social media.
Jeżeli zainteresują się nami osoby ZNANE - mogą to być kanały youtubowe, znani influencerzy itd. Stąd też prośba - podlinkujcie materiał o wywiadzie z podpułkownikiem WCR Sieradz jak największej ilości znanych twórców. Możecie się śmiać i w to nie wierzyć, ale osoby takie jak np. Gimper, Revo, Boxdel i inni mają ogromne widownie, a w tej sytuacji kluczowym jest zaznajomienie młodych z tematem.
https://nasze.
.fm/sounds/WCR+wezwania_20221201122623.mp3

Jeżeli jakiś większy kanał zacznie o tym mówić i informacja zacznie lecieć po całym internecie to JUŻ będzie to nasz ogromny sukces. Stąd też prośba o oznaczanie takich osób - pisanie twitterów, wiadomości - to naprawdę działa i tutaj możecie się realnie zaangażować!

A teraz czas szykować się do pracy.

#protest #protestpoborowy.
  • 25
@PROTEST_DOSC: Najważniejsze IMO jest skrzyknięcie jak największej ilości osób na proteście, wtedy jest szansa że temat się stanie medialny. O samej inicjatywie nikt nie będzie wspominał dopóki nie będzie widać że stoi za tym duża grupa ludzi. Moim zdaniem pierwszym punktem powinno być zorganizowanie się w różnych Social Mediach, i zebranie choćby kilku tysięcy chętnych osób, inaczej czarno to widzę ¯\_(ツ)_/¯
@PROTEST_DOSC: Typie, a dokładnie przeciw czemu ma byc ten protest ? Bo na razie poza jakąś randomową kartką, której się nie da zweryfikować to nikt nie ma pojęcia jak to wyglada. Nie ma ani jednej relacji od takiego powołanego.
A co jeśli będzie to wyglądać tak :

" Dzień dobry panie Mirku. Jest pan zdrowy i do tego jest świetnym mechanikiem/ teleinformatykiem/ kierowcą.( czy kogo tam szukaja, bo tego tez nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PROTEST_DOSC Powtarzam. Polacy potrafią protestować tylko w sprawie lexTVN i strajku kobiet. Na więcej od nich nie licz a w szczególności na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

@oba-manigger: nic dziwnego skoro inni Polacy potrafią tylko #!$%@?ć takie kocopoły. Sami nie pomogą, a jeszcze będą zniechęcać innych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PROTEST_DOSC: o mirek z wykopa będzie protestował o jakieś nieistotne rzeczy, a co z gospodarką? I pamiętajcie, że nie można przeklinać, ani zabierać grubych Mirków bo protest będzie nieważny. O jak miło teraz czytać jak wam kał po nogach płynie ha ha