Wpis z mikrobloga

Strasznie fajny serial ( ͡º ͜ʖ͡º) Swietna rola głównej bohaterki, jedna z lepszych na netflix. W pewnym momencie


Zaczęło zalatywac Sabriną, już się za głowę złapałem ze to będzie kolejne gowno o zakochanej nastolatce z problemami wieku dojrzewania ale na szczęście nie. Główna postać raczej bezpiecznie ewoluowala z odcinka na odcinek.
W serialu było dużo glupot ale nie przeszkadzało mi to bo nie traktowałem produkcji jako oskarowego arcydzieła. Mialo byc fajnie, mrocznie, z napięciem i tak było!
Niestety główna bohaterka jakby nieśmiertelna, nie czuje bólu. Nie wiem czy jej tak kazali, ze ona niby taka creepy ale bez przesady typiarka co przeszła


Na minus ta szkoła co nie ma w niej lekcji ani jakiejś ułudy dnia codziennego. Na początku przedstawiono ekipy w szkole i to olano. Gdzie są te wampiry i inne składy? Jakoś w harrym potterze dało sie dobrze odwzorowac „specyficzna” szkole a tu to jednak bliżej do Sabriny czyli niskie loty. Niech zwiększa budżet!

Bohaterowie poboczni typu ta syrenka, gość co rysował to jakies aktorstwo klasy B. Za to rola Enid super zagrana.

Zakończenie otwarte i szykuje miejsce na kontynuacje ale czy napewno ? Netflix to typowe korpo i przez sukces serialu może zacząć się wtrącać w proces twórczy i skończy się na Sabrinie.

Produkcja otworzyła wielką drogę aktorska dla Jenny Ortegi. Czekam cierpliwie na dalsze informacje!
#wednesday #netflix #seriale #rodzinaadamsow
PancakeV - Strasznie fajny serial ( ͡º ͜ʖ͡º) Swietna rola głównej bohaterki, jedna z ...

źródło: comment_1670206993FKojMQEBSBNzslaTikLQJE.jpg

Pobierz