Wpis z mikrobloga

Hej :>
Z racji tego, że dotychczas kilka razy udało się znaleźć tutaj kupca i wszyscy byli zadowoleni, to pozwolę sobie wrzucić małe ogłoszenie.
Mam na sprzedaż:
- Myszkę Logitech MX Master 3 - wersja grafitowa, pełny zestaw z przewodem, odbiornikiem i pudełkiem. Myszka używana sporadycznie parę miesięcy w domu na HO, zawsze na podkładce Logitecha. Stan wg mnie idealny. Dodaje dowód zakupu z Amazona (jeszcze ponad rok gwarancji). Cena 339zl do rozsądnej negocjacji.
- słuchawki Apple AirPods Pro z etui Magsafe - używane sporadycznie przez kilka miesięcy - zakupione w połowie czerwca 2022 w Amazonie (dołączam dowód zakupu) - na gwarancji jeszcze ponad półtora roku. Oczywiście kompletny zestaw z pudełkiem, nieużywanym przewodem i zestawem gumek. Cena ~799 zł do rozsądnej negocjacji (stan jest idealny - od początku założone silikonowe etui, które dodaje gratis o wartości kilkudziesięciu zł)
Odebrać można osobiście we Wrocławiu, albo mogę wysłać paczkomatem (możliwość wystawienia na olx/Allegro)
Jeśli ktoś by chciał więcej zdjęć to chętnie dośle :>

#sprzedam #apple #airpods #sluchawki #logitech #komputery #wroclaw
miltonsec - Hej :> 
Z racji tego, że dotychczas kilka razy udało się znaleźć tutaj ku...

źródło: comment_1670195465RUattqmpFKRp78IIGB39tN.jpg

Pobierz
  • 18
@Megasuper: No popatrz, ludzie kupują i używają nawet droższe myszki ;) to że nie jesteś grupą docelową to nie znaczy że ten sprzęt jest bez sensu :) myszka jest świetna, ale dostałem z pracy, wiec dwie mi niepotrzebne :) a poza tym jak będę miał ochotę to sobie kupię, rozpakuje i sprzedam albo wyrzucę, co Ci do tego? :>
myszka za 800. Zł?? Chyba się w główce #!$%@?ło


@Megasuper: do komputera używam klawiatury za 1000zł i słuchawek za 3400zł

Myszka akurat za 400zł, tania ale szukam czegoś lepszego

O co ci chodzi z tym #!$%@?ło? Jak dla ciebie to dużo, to nie znaczy że dla każdego
@miltonsec: MX Master 3 – wspaniała mysz do pracy. Mój workflow to głównie Excel, Photoshop, Indesign i Illustrator i nie żałuję żadnej wydanej na nią złotówki.

Ale oczywiście się powiatowe ćwoki pięknie zesrały na myśl o tym, że niektórzy mogą nie żałować 100€ na podstawowe narzędzie pracy, które miętosi się w dłoni po kilkadziesiąt godzin w tygodniu xD
@kamilawow: możesz spróbować w jakimś sklepie sobie zobaczyć, może będzie dostępna, żeby sobie przymierzyć do dłoni, chociaż powiem Ci, że bardzo dużo znajomych jej używa i nie słyszałem jeszcze o nikim kolu by nie pasowała :D ma bardzo wygodny i wydaje mi się dosyć neutralny kształt
@brakloginuf: nadal nie rozumiem jak myszka może zarabiać na siebie, wytłumaczysz mi?

Kupujesz samochód, którym jeździsz to pracy. Czy on zarabia na siebie? No nie... używasz go jedynie jako narzedzia. Jeżeli kupisz merola i używasz go do wożenia par młodych do kościola to tak, on zarabia na siebie. Nadal nie rozumiem jak myszka może zarabiać na siebie :) do maluchem nikt nie pojedzie do ołtarzu, ale myszka za 100 zł jest
@kamilawow: niedawno wyszła podobna myszka od logitecha dedykowana dla kobiet. Trochę mniejszy rozmiar, więc bardziej pasuje do kobiecej dłoni. Jakbym miała teraz kupować to chyba bym się zdecydowała, ale sama mam już mx3 i i tak jestem mega zadowolona