Wpis z mikrobloga

@MostlyRenegade: W marcu zacznie się Euro (kwalifikacje). Powygrywamy z Mołdawią, Faroes i Albanią. Może pierwsze miejsce, może drugie ale wejdziemy na Euro po czym dostaniemy drużyną z którą na papierze powinniśmy wygrać patrz Ekwador, Senegal 202, Słowacja 2020, Czechy 2012 a przegramy i pokażemy się z lepszej strony w ostatnim meczu praktycznie o honor 2018, 2002, 2006, 2008. Cykl się zamknie i kolejny mundial. Jedne jedyne mistrzostwa jakie nam się udały
@MostlyRenegade: To nie chodzi o to żeby zabronić ale żeby okazywać chętniej niezadowolenie kiedy słyszę komentatorów ślepych na to że pomimo lepszej gry w pierwszej połowie to końcówka przepadła bo Polacy grają niechlujnie, Grosik na ławce, Lewy sam w ataku i tak na prawdę graliśmy z lekko upośledzoną Francją. Fajnie że coś pokazali ale dalej wstyd.
@Skorvez_957_: no właśnie to od tych "ekspertów" wymagałbym więcej w pierwszej kolejności. Nie mam przekonania, że kibice mogliby nakręcić skuteczną aferę.

Zresztą, same zmiany na stołkach nie wystarczą. Te mistrzostwa pokazały, że świat nam odjechał piłkarsko. Zawodnicy grają tak, jak potrafią, selekcjoner ustawi ich tak, jak umie, ale pewnych rzeczy przeskoczyć się nie da. Nie martwi mnie przegrana z mocnym zespołem i odpadnięcie z mistrzostw. Na tym przecież polega turniej. Gorzej,